Een jaarabonnement op Knipmode (12 edities)!
4.8 / 5 (276 beoordelingen)

Knipmode brengt elke maand een prachtige collectie patronen uit voor elk type vrouw. Met simpele, snelle patronen én patronen met meer uitdaging is knipmode gemaakt voor beginnende en gevorderde naaisters.

4.8 / 5 (276 beoordelingen)

  • Een jaarabonnement (12 edities) op Knipmode, t.w.v. €118,50.
  • De voucher is geldig t/m 1 mei 2025.
  • Het eerste exemplaar ontvang je binnen 4-8 weken na het verzilveren van je code.

  • Een modecollectie voor verschillende type vrouwen.
  • Gemiddeld 27 modellen per maand.
  • Alle patronen in de maten 34 tot en met 54.
  • Zowel patronen voor beginners als gevorderden.

  • Let op! Het is noodzakelijk om jouw vouchercode online te verzilveren om het abonnement te activeren. Meer informatie vind je op de voucher.
  • Alleen geldig voor adressen in Nederland.
  • Je ontvangt het tijdsschrift op het door jou ingevulde afleveradres tijdens het verzilveren van jouw unieke vouchercode.
  • Je ontvangt het eerste magazine binnen 4-8 weken na het verzilveren van jouw unieke vouchercode.
  • Het abonnement stopt automatisch.
Tickets bijkopen

Knipmode
Knipmode brengt elke maand een prachtige collectie patronen uit voor elk type vrouw. Met simpele, snelle patronen én patronen met meer uitdaging is Knipmode gemaakt voor beginnende en gevorderde naaisters.

Kijk voor meer informatie op de website van Knipmode.

Tickets bijkopen