Herzberg aluminium telescoopladder!

Deze Herzberg telescoopladder is ideaal voor alle klusjes in en rondom het huis! De ladder is gemakkelijk in te klappen en neem daardoor weinig opbergruimte in beslag.

t.w.v. € 169,00

€ 0 Nog geen biedingen

  • Herzberg aluminium telescoopladder, t.w.v. € 169.

  • Super praktisch in gebruik.
  • Ideaal voor alles klusjes in huis.
  • Een hoogte van 2,6 meter.
  • Gemakkelijk in te klappen en op te bergen.
  • Voldoet aan de Europese normen en richtlijnen.
  • Met anti-slipvoeten

  • Het maximaal belastbaar gewicht bedraagt 150 kg.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Herzberg Telescoopladder

De Herzberg telescoopladder is lichtgewicht en super makkelijk uit te schuiven wanneer de ladder nodig is. Binnen enkele seconden is t ladder uitgeschoven en kan de klus beginnen. Na het afronden van de klus, is de ladder net zo gemakkelijk weer in te schuiven en kan deze weer worden opgeborgen. Ook beschikt de ladder over anti-slipvoeten tegen beschadigingen en voor een extra veilig gebruik. De hoogte van de ladder bedraagt 2,6 meter.