Elektrische onkruidbrander en barbecue aansteker in 1!

Snelle en effectieve onkruidbestrijding met deze Eurom 2 in 1 elektrische onkruidverdelger. Ongeliefd onkruid verwijderen op een zachte en effectieve manier. Werkt ook als barbecue aansteker!

t.w.v. € 69,99

€ 0 Nog geen biedingen

  • Eurom 2 in 1 elektrische onkruidbrander, t.w.v. € 69,99.

  • Lange en ronde brander voor het bestrijden van onkruid en meer.
  • Naast het webgranden van onkruid kan deze onkruidbrander dankzij een speciaal mondstuk ook de barbecue aansteken.
  • Geen aantasting van andere planten.
  • Eenvoudige en effectieve manier van onkruidverwijdering.
  • Met een gewicht van 1 kg comfortabel in gebruik.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Eurom elektrische onkruidbrander

Snelle en effectieve onkruidbestrijding met deze elektrische onkruidverdelger van Eurom. Ongeliefd onkruid verwijderen op een zachte en effectieve manier. De onkruidbrander wordt geleverd met twee verschillende brander koppen. Met het lange model maak je eenvoudig de barbecue aan en met het ronde model verwijder je secuur onkruid zonder andere planten te beschadigen. Houd de onkruidbrander 5 seconden boven het onkruid, zodat de celllen van het onkruid kapotgaan en het onkruid afsterft.

  • Vermogen: 2000 W
  • Aansluitspanning: 230/50 V/Hz
  • Ontsteking: elektrisch
  • Luchtverplaatsing: 500 l/min
  • Thermische beveiliging: ja
  • Omkasting: kunststof, metaal
  • Handgreep: rubber
  • Elektrokabel: 170 cm
  • Gewicht: 1 kg