Duo pack Belkin USB 2.0 aansluitkabel!

Deze Belkin laadkabel heeft een langere en flexibele trekontlasting, hiermee wordt beschadiging aan de kabel door buigen voorkomen en gaat de kabel langer mee.

t.w.v. € 39,95

€ 0 Nog geen biedingen

  • Set van 2 Belkin USB 2.0 laadkabels, t.w.v. € 39,99.

  • Een set van 2 kabels.
  • De kabels hebben een lengte van 120 centimeter.
  • De kabel is versterkt met Kevlar-vezels die zorgen voor meer elasticiteit en een langere levensduur .
  • De flexibele trekontlasting biedt bescherming tegen kabelbreuk
  • Het dubbel gevlochten nylon vormt een flexibele bescherming rondom de kabel.
  • De aluminium behuizing beschermt de printplaat in de aansluiting.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Set van 2 Belkin USB 2.0 laadkabels

De Belkin DuraTek is gemaakt van stevig materiaal zodat de kabel optimaal beschermd is tegen beschadiging. Daarnaast is de kabel extra stevig op de plekken waar deze het meeste onder druk komt te staan. Door de optimale bescherming en stevigheid gaat de kabel extra lang mee.

Productspecificaties:

  • Lengte: 1.22 m
  • Kabelfuncties: Aansluitingen met aluminium behuizing, Afvoerdraad, EMI-bescherming, Gevlochten, Slijtagebestendig, Sync en opladen
  • Nominale stroom: 2.4 A
  • Materiaal van omhulsel: Thermoplastisch elastomeer (TPE)
  • I/O-kabeltype: USB-kabel
  • Beschermingsmateriaal: Mylar