Ontwerp een unieke en persoonlijke galerij in huis met ClickPic fotolijsten!

Kale muren worden weer springlevend met een unieke foto galerij van ClickPic fotolijsten. Je kunt kiezen uit drie framekleuren: hout, wit en zwart. Het ClickPic frame kun je gemakkelijk aan je muur monteren, verplaatsen en demonteren zonder de muur te beschadigen. 

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

De veiling

Ontwerp een unieke en persoonlijke galerij in huis met ClickPic fotolijsten!

De veiling

  • ClickPic fotolijst (frame kleur naar keuze), t.w.v. € 23.
  • De vouchercode is geldig t/m 15 juni 2022.
  • Verzendtermijn van ongeveer 8 werkdagen na het ontwerpen en bestellen van het
    ClickPic fotolijst.
  • Zelf te ontwerpen en te bestellen op de website van Colorland. Meer informatie vind je na het winnen op je gewonnen voucher. 

Opties

  • Nederland
  • België

Wat te verwachten

  • Keuze uit verschillende framekleuren en sjablonen.
  • Ontwerp een unieke galerij aan de muur.
  • Gratis ophangsysteem, zodat jouw ClickPic gemakkelijk te bevestigen is.
  • Geen beschadigen aan de muur.
  • Geef jouw huis een persoonlijke touch met jouw mooiste herinneringen.
  • Afdruk van hoge kwaliteit!

Goed om te weten

  • De voucher is geldig voor een ClickPic fotolijst naar keuze.
  • Verzendkosten betaal je bij het afrekenen op de website van Colorland. Deze bedragen: € 8,95.
  • Na het winnen van de veiling kun je kiezen voor een Belgische óf Nederlandse code, afhankelijk van de plaats waar je woont.
Ontwerp een unieke en persoonlijke galerij in huis met ClickPic fotolijsten!

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op ‘tickets’ in de app.
  • Je voucher(s) is je betaalbewijs. Download de voucher(s) vanuit je app.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Let op: je dient je canvas zelf te ontwerpen en te bestellen op de website van Colorland. Meer informatie vind je op de voucher na het winnen van de veiling.
  • Kijk op de website van Colorland voor de actuele informatie en verzendtijden.

Meer info

ClickPic fotolijsten Colorland

Laat jouw verhaal op foto's zien. Ontwerp een unieke galerij in jouw huis met ClickPic fotolijsten. Maak fotolijsten configuratie, verander de lay-out wanneer je maar wilt en versier je huis met herinneringen. Je hebt keuze uit drie framekleuren: hout, wit en zwart. Daarnaast kun je kiezen uit twee sjablonen: met passe-partout en zonder passe-partout.

Creëer jouw eigen foto lay-out aan de muur, wijzig deze wanneer je maar wilt, voeg meer ClickPic frames toe. Ben je verveeld met de oude indeling? Verwijder het ClickPic frame zonder de muur te beschadigen. Je hoeft geen gaten in de muur te boren. Monteer de frames met de klittenbandsluitingen die op elk frame zitten. Bereid de muur ervoor, verwijder vuil en stof ervan, ontvet het. Verwijder het beschermpapier, plaats het frame aan de muur en houd het ongeveer 30 seconden vast. 

 
Productspecificaties:
 
  • Framemaat 20x20 cm
  • 3 framekleuren: hout, wit en zwart
  • Gemakkelijk aan de muur te hangen zonder gaten!

 

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.
Hiermee kun je veilingen delen via social media en kunnen wij constant de gebruikerservaring optimaliseren.
Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.