Wenkbrauw en wimper verzorging set met producten van Tweezerman!

Ogen zijn een belangrijk onderdeel van je uiterlijk en vaak een van de eerste dingen waar naar gekeken wordt. Met deze set zien jouw wimpers en wenkbrauwen er altijd verzorgd uit!

t.w.v. € 43,90

€ 0 Nog geen biedingen

  • Tweezerman hideaway brow brush + mini slant tweezer pincet en super wimperkruller, t.w.v. €43,90.

  • Altijd verzorgde wimpers en wenkbrauwen.
  • Een handige 2-in-1 tool.
  • Een wenkbrauwborstel met mini pincet in de dop.
  • Handig voor in de tas!
  • De wimperkruller geeft een natuurlijke krul en geen beschadiging aan de wimpers.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Het product dient ongebruikt en in de originele verpakking te worden teruggestuurd.

Tweezerman set

Tweezerman Hideaway Brow Brush + Mini Slant Tweezer
Deze handige 2-in-1 tool stop je gemakkelijk in je tas en neem je overal mee naar toe. Met de wenkbrauwborstel borstel je de haartjes van de wenkbrauwen omhoog en daarna kan je de mini pincet (aan het uiteinde van de steel) gebruiken om de wenkbrauwen te epileren.

De mini slant tweezer wordt aanbevolen door wenkbrauwexperts over de hele wereld Met de handvervaardigde schuinaflopende punten van de pincet pak je zelfs de kleinste haartjes.

Tweezerman Super Wimperkruller
De Super Wimperkruller heeft een revolutionair design zonder vaste zijkanten. De pads van deze wimperkruller kunnen verwarmd worden met een föhn voor een extra intense krul. De kruller bevat een extra lange krul oppervlakte.  Verder heeft de wimperkruller comfortabele vingeropeningen en zorgt deze voor een natuurlijke krul, zonder beschadiging aan de wimpers