Cenocco hitte en hoge druk stoomborstel voor het creëren van stijl haar!

Stijl haar met het grootste gemak! Met deze stijltang hoef je je niet druk te maken om haarbeschadiging. De continue stoomtoevoer voorkomt haarbeschadiging en creëert glanzend en minder pluizig haar!

t.w.v. € 49,95

€ 0 Nog geen biedingen

  • Cenocco stoomborstel, t.w.v. € 59.
  • Keuze uit de kleuren zwart en rood, zie beschikbare opties.

  • Zwart
  • Rood

  • Minder beschadigend voor het haar.
  • Meer glans en minder pluizig haar.
  • Geschikt voor alle haartypes. Droog, dun, fijn, golvend of krullend haar? Niks is te gek!
  • Deze borstel schakelt zichzelf uit na 60 minuten.
  • De temperatuur is instelbaar van 150 ° C tot 230 ° C met temperatuurvergrendeling.
  • Lichtgewicht en ergonomisch.
  • Digitale LED temperatuurregeling.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Cenocco Stoomborstel

 Dit is de eerste ideale hitte en hoge druk stoomborstel! De stoomborstel is minder beschadigend voor het haar en zorgt voor minder pluizig haar en meer glans. De stoomborstel is in vijf verschillende temperaturen in de stellen tot max. 230 graden. De tempratuur in instelbaar van 150 ° C tot 230 ° C,  geschikt voor alle haartypes. De Cenocco Stoomborstel geeft warme stoom in minder dan één minuut, waardoor je haar in een handomdraai stijl is. De stoom zal het haar zachter en maken en de vezel van haar gladder maken terwijl het beschadigen wordt vermeden.

Productspecificaties:

  • Merknaam: Cenocco
  • Kleur: zwart en rood
  • Maximale temperatuur: 230 ° c
  • Minimale temperatuur: 150 ° c
  • Afmeting: 35 cm x 13 cm x 7 cm
  • Materiaal: ABS kunststof
  • 4.5 g/min. krachtige stoom
  • 30ml stoomgeneratorkamer
  • 5 warmtestanden tot 230 graden