Phantasialand

Phantasialand met korting op Ticketveiling.nl

Ook voor tickets voor de populairste pretparken ga je naar Ticketveiling.nl. Scoor tickets voor Phantasialand met de hoogste korting en beleef met het hele gezin een onvergetelijk dagje uit!

In Phantasialand ontdek je 6 prachtige gedecoreerde themagebieden Fantasy, Berlin, Deep in Africa, China Town, Mexico en Mystery. Met meer dan 40 spectaculaire attracties en adembenemende shows voor het hele gezin, heeft iedereen gegarandeerd een fantastische dag!

Phantasialand Wintertraum met korting

In de winter wordt Phantasialand omgetoverd tot een magische winterwereld met attractiepret, wondermooie wintershows, een kerstmarkt, schaatsbaan en winterse lekkernijen. Om deze magische winterdroom voor de hele familie compleet te maken is heel Phantasialand prachtig gedecoreerd en verlicht met miljoenen lampjes. Voor iedereen is er genoeg te ontdekken. Rookburgh en F.L.Y. zijn ook geopend, zelfs tot -10°C!