2 tickets voor 15-jarig jubileum bij Kerstcircus Sittard-Geleen!

Tickets voor Kerstcircus Sittard-Geleen bij Ticketveiling.nl. Mis deze circussen veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting.

Sittard (Haspelsestraat).

  • Voor 2 personen (bijkopen mogelijk).
  • Kerstvakantie, zie 'Opties' voor alle beschikbare data.

2 Tribune A tickets voor Limburgs gezelligste kerstcircus ''Kerstcircus Sittard-Geleen'', ter waarde van € 57.

  • 3 januari 2020 (vrijdag) om 15:00 uur
  • 4 januari 2020 (zaterdag) om 15:00 uur
  • 5 januari 2020 (zondag) om 15:00 uur

  • De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
  • Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem het mee.

Kerstcircus Sittard-Geleen

Een ware traditie en niet meer weg te denken rond de feestdagen: Kerstcircus Sittard-Geleen! Geniet van een ruim 2 uur durende jubileumshow vol internationale artiesten waaronder winnaars van de Bronzen Clown tijdens het Festival van Monte Carlo, spanning en sensatie, clowns en uiteraard prachtige dieren.

Kerstcircus Sittard-Geleen bestaat dit jaar 15 jaar en pakt daarom groots uit! Speciaal voor dit jubileum kun je genieten van een gloednieuwe show met adembenemende acts. Bij een jubileumshow horen natuurlijk topacts, alleen het beste van het beste. Geniet van stunts op het rad des doods van Troupe Gerling en houd je adem in tijdens het kijken naar de spectaculaire trucs op de eenwieler van Duo Centner.

Jeffry Freiwald heet jullie allen voor de vijftiende keer graag van harte welkom in zíjn en jouw Kerstcircus Sittard-Geleen!

Kijk voor overige artiesten op de site van www.kerstcircussittardgeleen.nl.

aspelsestraat