Ontdek met 2 personen Parijs in één dag!

3.0 / 5 (5 beoordelingen)

Een dagje naar Parijs? Dé stad van de liefde met een eeuwenoude geschiedenis en een prachtige architectuur, die je bezocht moet hebben! Ontdek onder andere 't Louvre, Nôtre Dame, de Eiffeltoren en veel meer!

3.0 / 5 (5 beoordelingen)

  • Dagtocht naar Parijs met Slangen Reizen + vervoer per luxe touringcar, t.w.v. €149,90.
  • De voucher is geldig t/m 31 december 2024.

  • Een comfortabele reis in een luxe touringcar.
  • Een korte stadstour langs de mooiste bezienswaardigheden (onder voorbehoud).
  • Ontdek tijdens de stadstour prachtige bezienswaardigheden, zoals 't Louvre, Nôtre Dame, Arc de Triomf en natuurlijk de Eiffeltoren.
  • Parijs is de stad van de liefde met een eeuwenoude geschiedenis en een prachtige architectuur.
  • Verschillende opstapplaatsen door het hele land (opstapplaatsen en -tijden zijn onder voorbehoud).
  • Minimaal 9 uur de tijd om zelf de stad te verkennen.
  • Ga zorgeloos op deze stedentrip en laat je betoveren door Parijs!

  • Let op! Vooraf reserveren is verplicht. Volg de stappen op de voucher om je tickets van Ticketveiling.nl te reserveren bij Slangen Reizen. Na het reserveren ontvang je de definitieve tickets voor de dagtocht naar Parijs.
  • Toegang: download de officiële tickets van Slangen Reizen op je smartphone of neem de tickets geprint mee.
  • Let op! Je bent in Parijs op de datum die je boekt, je vertrekt in de avond/nacht ervoor.
  • Bekijk hier de actuele beschikbaarheid en de mogelijke opstapplaatsen.
  • Exclusief: calamiteitenfonds (€2,50), weekendtoeslag (€10 p.p.) bijdrage SGR (€5 p.p.), overige verzorging en entreegelden.
  • Extra opties: stoelen naast elkaar, reis- en annuleringsverzekering en overige opties zijn bij te boeken bij de reservering op de website van Slangen Reizen.

Dagtocht naar het romantische Parijs
Een eendaagse reis per luxe touringcar naar Parijs. Parijs is de stad van de liefde met een eeuwenoude geschiedenis en een prachtige architectuur. Cultuur en romantiek worden afgewisseld met moderne winkelstraten en vele bezienswaardigheden. Breng een bezoek aan de Eiffeltoren, Montmartre of het Louvre, ga winkelen in de Galeries Lafayette of wandel heerlijk langs de Seine. Ga mee op reis en ontdek de vele pareltjes die Parijs te bieden heeft. Een stad die je bezocht moét hebben!

Programma
In de vroege ochtend passeer je de Nederlandse grens per luxe touringcar. je zal in de ochtend in Parijs arriveren. Voordat we je afzetten in de stad Parijs maken we eerst (onder voorbehoud) een stadstour langs verschillende prachtige bezienswaardigheden. Vanuit de bus kun je onder meer het Louvre, de bekende kerk La Madaleine, het graf van Napoleon, de Nôtre Dame, de Domes des Invalides, de Arc de Triomf en de Eiffeltoren bewonderen. Na deze mooie stadstour krijg je voldoende tijd (minimaal 9 uur) om de stad te bezichtigen. Je kunt een boottocht maken over de rivier de Seine welke je optioneel kunt bijboeken. In de avond begin je aan de terugreis waarna je in de vroege ochtend weer terug aankomt in Nederland.

Bekijk hier de actuele beschikbaarheid en de mogelijke opstapplaatsen.

Je kiest een opstapplaats naar keuze. Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden.

Kijk voor meer informatie op de website van Slangen Reizen.