Wandelen door de Friese natuur en genieten van heerlijke poffertjes!

1.0 / 5 (1 beoordeling)
Ontdek de prachtige natuur in Friesland tijdens een mooie wandeling! Na jouw wandeltocht warm je heerlijk op onder het genot van verse poffertjes met poedersuiker en roomboter.

1.0 / 5 (1 beoordeling)

  • Wandelarrangement inclusief een wafel en poffertjes, t.w.v. € 18.
  • Geldig t/m 1 februari 2022.
  • Locatie: De Appelsche Hof, Boerestreek 7, 8426 BM Appelscha.

  • Ontvangst met koffie of thee en een warme wafel met slagroom.
  • Bepaal zelf welke route je loopt.
  • Kies voor de korte tocht en leer van alles over de natuur.
  • Een leuke vogelrijke route met heuvels en dalen.
  • Een mooie wandelroute door het Drents-Friese Wold.
  • Bij terugkomt heerlijke poffertjes met poedersuiker en roomboter.

  • Na aankoop dien je een dag en tijd te reserveren.
  • Geldig van vrijdag t/m zondag.

  • Let op: het reserveren van een datum en tijd is noodzakelijk. Meer informatie vind je op de voucher.
  • Kijk op de website van De Appelsche Hof voor de actuele informatie.

Boerestreek 7
8426 BM Appelscha

Wandelenarrangement met poffertjes

Bepaal zelf of je het liefst de korte of de wat langere route wandelt! Kies voor de wandelroute en bekijk onderweg de infopaneeltjes met natuurweetjes over het gebied (2 kilometer). Loop je liever iets langer neem dan de vogelrijke wandelroute met heuvels en dalen door het Drents-Friese Wold (5 kilometer). Geniet van dit leuke arrangement bij De Appelsche Hof en ontdek de prachtige omgeving! Het arrangement bestaat uit:

  • Ontvangst met koffie/thee en wafel met slagroom.
  • Na het wandelen: portie poffertjes met poedersuiker en roomboter.

Kijk voor meer informatie op de website van De Appelsche Hof.