Met 2 personen speciale pannenkoeken eten bij Restaurant Saam (2 locaties)!

5.0 / 5 (2 beoordelingen)

Kom speciale pannenkoeken eten bij Restaurant Saam in Nootdorp op Hoek van Holland! De lekkerste speciale pannenkoeken wordt met liefde bereid door de chefs!

5.0 / 5 (2 beoordelingen)

  • Met 2 personen een speciale pannenkoek eten bij Restaurant Saam in Nootdorp op Hoek van Holland, t.w.v. €33.
  • De voucher(s) is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

  • Speciale pannenkoeken eten in een monumentaal pand onder de molen in Nootdorp.
  • Kijk uit op het prachtige natuurgebied de Dobbelplas in Nootdorp.
  • Of, kom middenin het hart van Hoek van Holland je pannenkoek eten.
  • Er is een kinderhoek waar de jongste zich de hele dag kunnen vermaken.
  • Bekijk hier de menukaart van de speciale pannenkoeken.
  • Gezellig én lekker voor het hele gezin.

  • Let op! Vooraf reserveren is verplicht. Meer informatie vind je op de voucher.
  • Alle pannenkoeken zijn ook gluten- en lactosevrij te bestellen.
Tickets bijkopen

Restaurant Saam
Oudeweg 72
2631PB Nootdorp

Restaurant Saam
Prins Hendrikstraat 287
3151AK Hoek van Holland

Restaurant Saam in Nootdorp
Welkom in het prachtige, monumentale pand Saam onder de molen. Per 1 april 2020 zijn de broers Wouter en Jasper hun 2de restaurant gestart en hiermee een nieuw avontuur aangegaan. Op deze locatie kun je genieten van de lekkerste gerechten die met liefde zijn bereid door de chefs. Ook kijk je uit op de Nootdorpse ijsbaan met daarachter het prachtige natuurgebied genaamd de Doppelplas. In de zomer kun je genieten van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat van het zonnetje op het terras met een heerlijk verfrissend drankje. In de winter kun je bij het restaurant een prachtige winterwandeling door het natuurgebied maken en daarna met een warme kop koffie, thee of chocolademelk komen opwarmen.

Kijk voor meer informatie op de website van Restaurant Saam Nootdorp.

Restaurant Saam in Hoek van Holland
Wat leuk dat je nieuwsgierig ben naar Saam van Hoek van Holland. Laten we ons voorstellen. Wij zijn het team van Saam Hoek van Hollan en staan Saam altijd voor jullie met een grote glimlach klaar. Middenin het hart van Hoek van Holland vindt je ons gezellige terras en het hartelijke familierestaurant met leuke kinderhoek waar de jongste onder ons zich de hele dag kunnen vermaken. Bij ons kun je terecht voor de lekkerste pannenkoeken!

Kijk voor meer informatie op de website van Restaurant Saam Hoek van Holland.