Wijnproeverij aan huis voor 6 personen verzorgd door De Kasteelhoeve!

4.5 / 5 (24 beoordelingen)

Wil je graag meer leren over wijn in een gezellige en ontspannen sfeer? Boek dan een wijnproeverij aan huis en leer samen met vrienden en/of familie alles over wijn van een echte kenner.

4.5 / 5 (24 beoordelingen)

  • Wijnproeverij aan huis voor 6 personen georganiseerd door De Kasteelhoeve, t.w.v. €59,99.
  • Boek jouw wijnproeverij binnen 6 maanden na het winnen van de veiling.

  • Een wijnproeverij aan huis van de Kasteelhoeve.
  • Leer alles over de wijnen en hun oorsprong van een ervaren wijnadviseur.
  • Proef wel 10 verschillende wijnen (rosé, wit en rood), uit verschillende streken.
  • Bepaal zelf de locatie van de wijnproeverij (m.u.v. de Waddeneilanden).

  • Let op! Je dient vooraf via de website van de Kasteelhoeve en dag te reserveren. Meer informatie vind je na het winnen van deze veiling op de voucher.
  • Bekijk hier alvast de beschikbaarheid voor een wijnproeverij.
  • Reserveer minimaal 4 dagen voor de gewenste datum.
  • De minimale leeftijd is 18 jaar.
Tickets bijkopen

Wijnproeverij aan huis
De Kasteelhoeve houdt zich al jaren bezig met het importeren van wijnen van kleine wijnboeren over de hele wereld. Je vindt hier dan ook een enorm assortiment aan kwaliteitswijnen! Niet alleen heeft De Kasteelhoeve wijnen uit de bekende landen zoals Italië, Frankrijk en Spanje, maar ook landen als Slovenië, Argentinië, Australië en nog veel meer.

De wijnproeverij
Tijdens de wijnproeverij proef je 10 verschillende wijnen, rood, rosé en/of wit. De wijnen komen uit verschillende wijnstreken en tijdens de proeverij krijg je uitleg van een ervaren wijnconsulent. Ook leer je hoe je de wijnen moet keuren door middel van proef formulieren. Tijdens de wijnproeverij geniet je stokbrood en verschillende kazen en de proeverij wordt afgesloten met het een glas port en een glas likeur.

Inbegrepen:

  • 10 verschillende wijnen
  • 1 glas port
  • 1 glas likeur

Kijk voor meer informatie op de website van De Kasteelhoeve.