Voor 2 personen een rondleiding bij Stadsbrouwerij Maastricht!

In het hart van Maastricht ligt Stadsbrouwerij Maastricht. Dé plek voor rondleidingen en een inkijkje in het rijke bierleven van Maastricht. Een rondleiding is inclusief welkomstdrankje en bierpakket!

  • Voor 2 personen een rondleiding bij Stadsbrouwerij Maastricht, t.w.v. €47.
  • De voucher(s) is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

  • De rondleiding in de microbrouwerij is inclusief:
    - Welkomstdrankje (bier, wijn of fris).
    - Bierpakket van Stadsbrouwerij Maastricht.
    - Handige gadget voor thuis.
  • Tijdens de rondleiding zal je ondergedompeld worden in de lokale (bier-)geschiedenis gecombineerd met het heden.
  • Ervaar het huidig bierproces met eigen ogen.
  • Geniet op een prachtig terras met uitzicht over de Maas onder het genot van de heerlijkste bieren.
  • Bierwinkel met diverse geschenk- en bierpakketten.
  • Combineer je rondleiding met een dagje Maastricht.
  • Leuk uitje voor met vrienden of collega's!

  • Let op! Vooraf reserveren via de website van Stadsbrouwerij Maastricht is verplicht. Meer informatie vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
  • De voucher(s) is je betalingsbewijs. Download de voucher(s) op je smartphone of neem de voucher(s) geprint mee naar Stadsbrouwerij Maastricht.
  • De rondleiding duurt ongeveer 45 minuten.
  • Rondleidingen vinden plaats op donderdag tot en met zondag vanaf 4 personen. Bekijk de website van Stadsbrouwerij Maastricht voor de mogelijkheden.
  • Aansluitend kun je nog iets eten en drinken. Hiervoor kun je een aparte reservering maken via de website van Stadsbrouwerij Maastricht.

Stadsbrouwerij Maastricht
Oeverwal 12
6221 EN Maastricht

Stadsbrouwerij Maastricht
Wil je eens een kijkje achter de schermen nemen? Benieuwd naar hoe het brouwproces nou eigenlijk werkt? Stadsbrouwerij Maastricht heeft alle antwoorden voor je! Tijdens de rondleiding zal je ondergedompeld worden in de lokale (bier-)geschiedenis gecombineerd met het heden. Je zal een reis maken door de 19e eeuw tot aan de 21ste eeuw, waar je het huidig brouwproces met eigen ogen kunt ervaren.

Rondleiding

  • Start met welkomstdrankje (bier/wijn/fris)
  • Rondleiding door onze microbrouwerij
  • Een bierpakket inclusief 3 bieren van Stadsbrouwerij Maastricht en een handige gadget voor thuis!

Wil je aansluitend nog iets eten of drinken in ons proeflokaal? Hier kun je een aparte reservering voor maken via de website van Stadsbrouwerij Maastricht.

Zelf gebrouwen bieren

  • De dorstige Lambertus
  • De royale Martinus
  • De Maltezer
  • De avontuurlijke Gérard
  • De krachtige Victoria

Kijk voor meer informatie op de website van Stadsbrouwerij Maastricht.