1e rang ticket Het was Zondag in het Zuiden!
4.0 / 5 (1 beoordeling)

'Het was Zondag in het Zuiden' stopt! Duik in het verhaal van de Limburgse watersnoodramp, omgeven door prachtige visuele effecten. Met o.a. Buddy Vedder, Renée van Wegberg en muziek van Rowwen Hèze.

4.0 / 5 (1 beoordeling)

  • 1e rang ticket 'Het was Zondag in het Zuiden', t.w.v. €77,75.
  • De voucher is éénmalig geldig voor voorstellingen t/m 14 juli 2024.
  • Geldig op basis van beschikbaarheid. Let op! OP=OP.

  • Laatste kans om de Nederlandse spektakel musical 'Het was Zondag in het Zuiden' te zien.
  • Inclusief bekende namen als Buddy Vedder en Renée van Wegberg!
  • Ervaar de Limburgse watersnoodramp met indrukwekkende visuele effecten en de meeslepende muziek van Rowwen Hèze.
  • Een avond vol topentertainment die je laat genieten van alles wat er op het podium gebeurt!

  • Let op! Je dient je voucher na aankoop te verzilveren via Eventim. Vanuit Eventim ontvang je je officiële tickets. Meer informatie vind je na aankoop op de voucher.
  • Niet te gebruiken in combinatie met andere aanbiedingen.
  • Elke voucher geeft recht op één kaart.
  • Het is niet mogelijk om na jouw boeking de reservering te wijzigen of te annuleren.
  • Op reeds gemaakte reserveringen wordt geen restitutie verleend.
  • Duur: circa 2,5 uur, inclusief pauze.
  • Elke show begint om 20:30 uur.

Openluchttheater de Doolhof
de Drink 60
5932CP Tegelen

Laatste Kans: Spektakelmusical Het was Zondag in het Zuiden stopt!
Het was Zondag in het Zuiden is dé Nederlandse spektakelmusical met muziek van Rowwen Hèze over het hoogwater in Limburg. Maar liefst 65.000 bezoekers hebben in de zomer van 2023 de spektakelmusical bezocht. Wegens de grote belangstelling is de musical nog tot en met 14 juli opnieuw te zien in het Openluchttheater De Doolhof in Tegelen. Daarna stopt de productie definitief. Een groot deel van de cast, onder wie Buddy Vedder, Renée van Wegberg, Suzan Seegers en Hein van der Heijden, keert terug. Lone van Roosendaal en Esmée Dekker zijn aan de cast toegevoegd.

Het verhaal
De Heilige Anthonius neemt ons mee naar december 1993. Een roerige tijd. Wat begon als een hoge waterstand van de Maas, groeide binnen een paar dagen uit tot een watersnood die Limburg totaal overrompelde. En tegelijkertijd dichter bij elkaar bracht dan ooit.

Radiojournalist Sarah ziet de onrustige Maas als dé kans op een mooie reportage, de doorbraak in haar carrière. Maar daar denkt de radioredactie van Omroep Limburg anders over. Sarahs ouders proberen koste wat kost hun boerderij en de beesten veilig te stellen. Evacueren is geen optie, zelfs niet als het leger het eist. Hun oudste dochter Irene reist halsoverkop naar Nederland om hen bij te staan. Een gemeenteraad komt samen om het dorp te beschermen. Burgemeester Ruiters loopt volgens zijn raadsleden achter de feiten aan, ondanks al zijn inspanningen. Ze voeren de druk op. Totdat hij opeens spoorloos verdwijnt.

Het publiek over Het was Zondag in het Zuiden:
‘Wat een prachtig decor, geweldige effecten, super cast en muzikanten. Hulde voor de wijze waarop de liedjes van Rowwen Hèze in het verhaal zijn ingepast. Het lijkt alsof ze speciaal voor deze musical geschreven zijn.’

‘Wij hebben genoten van het geheel, decor, acteurs, muziek en de regen. Het was of je midden in de watersnoodramp zat. Een topavond die je als toneelspeler laat genieten van alles wat op de bühne gebeurt. Een echte aanrader.’

Luister naar de podcast
In de driedelige podcast Het was Zondag in het Zuiden gaat Eva Custers in gesprek met Servé Hermans, de producent en regisseur van de gelijknamige spektakelmusical en met Tom Doesborg, radiojournalist bij L1: https://spoti.fi/3NxzSu0.

Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vetrek- en reistijden.

Kijk voor meer informatie op de website van Het was Zondag in het Zuiden.