Ticket voor een klassiek concert naar keuze in het Concertgebouw Amsterdam!

Het Koninklijk Concertgebouw Amsterdam staat bekend als een van 's werelds mooiste concertzalen. Geniet van de perfecte akoestiek en schitterende ambiance. Een onvergetelijke muzikale ervaring!

  • Ticket voor een klassiek concert naar keuze in het Koninklijk Concertgebouw Amsterdam, t.w.v. €95.
  • Inclusief: ontvangst, pauze consumpties en geschenkset.
  • De voucher is enkel geldig tijdens het door jouw gekozen concert na het verzilveren van je vouchercode. Bekijk hier alle beschikbare concerten.

  • Geniet van een akoestiek en schitterende ambiance in het Koninklijk Concertgebouw Amsterdam.
  • Keuze uit: Mozart Requiem & Krönungsmesse, Matthäus Passion en Händels Messiah.
  • Inclusief een geschenkpakket, met daarin het programmablad, tekstboek, online luister card en een waarde cheque voor een toekomstig concert.
  • Tijdens het ontvangst en in de pauze ontvang je gratis consumpties.
  • De concerten woon je bij in de prachtige Grote Zaal van Het Concertgebouw.
  • Beleef een indrukwekkende middag of avond tijdens jouw klassieke concert naar keuze!

  • Let op! Je dient de voucher na aankoop te verzilveren via de website van Beleef Klassiek. Vanuit Beleef Klassiek ontvang je de officiële tickets. Meer informatie vind je na aankoop op de voucher.
  • Bekijk hier alvast alle beschikbare concerten.
  • Let op! Er is een beperkt aantal kaarten beschikbaar per voorstelling op = op.
  • Het gratis geschenkpakket wordt gratis thuisbezorgd.
  • Rolstoelplaatsen zijn te reserveren via de website van Beleef Klassiek.

Het Concertgebouw
Concertgebouwplein 10
1071 LN Amsterdam

Beleef Klassiek in het Koninklijk Concertgebouw Amsterdam
Het Concertgebouw is met haar bijzondere akoestiek en kwalitatief hoogstaande programmering een van de meest exclusieve concertzalen in de wereld. Via Ticketveiling kun je tickets bestellen voor diverse concerten in de prachtige Grote Zaal. Denk aan Handels Messiah, uitgevoerd door The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands, of ga naar de Classical Christmas met pianist Jan Vayne. Of bezoek de Matthäus Passion van Bach of een van de uitvoeringen van top-sopraan Olga Zinovieva.

Händels Messiah
De musici bespelen authentieke strijkinstrumenten en worden aangevuld met natuurtrompet en pauken. Händels Messiah is ’s werelds meest gewaardeerde kerst oratorium. Geniet van de volmaakte akoestiek in Het Concertgebouw en de historische kerken en beleef de unieke sfeer die Händels Messiah zo typeert.

Matthäus Passion
De Matthäus Passion geldt in Nederland als de favoriete compositie in de passietijd en is verankerd bij het Nederlandse publiek. The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands zijn specialisten in het uitvoeren van deze compositie. De musici in het orkest bespelen authentieke instrumenten uit Bachs tijd en zij behoren tot de top uit Europese barokorkesten

Mozart Requiem & Krönungsmesse
Het concert wordt geopend met het feestelijke concertaria Exsultate Jubilate welke wordt vertolkt door sopraan Olga Zinovieva. Dankzij haar bereik van twee octaven en unieke timbre kunt u genieten van deze spectaculaire aria.

Kijk voor meer informatie op de website van Beleef Klassiek.

€ 49,95 € 95
47%
€ 45,05