2 balkon tickets voor het concert The Harry Potter Symphony in het World Forum Theater in Den Haag!

Ben je gek van de films van Harry Potter bezoek dan dit najaar het unieke concert The Harry Potter Symphony! Onder leiding van dirigent Raymond Janssen vertolken 130 muzikanten de magische muziek uit de Potter films. Het concert is een ware sensatie voor liefhebbers van dit genre en is met tal van speciale effecten veel meer dan een muzikaal spektakel alleen.

's-Gravenhage, Zuid-Holland

t.w.v. € 128,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 balkon tickets voor The Harry Potter Symphony, t.w.v. € 128.
  • Keuze uit dinsdag 21 december 2021 om 20:00 uur,
    woensdag 22 december 2021 om 20:00 of donderdag 23 december 2021 om 20:00 uur.
  • Locatie: World Forum Theater in Den Haag (Churchillplein 10, 2517 JW).

  • Een ‘must see’ concert voor zowel Potter-fans als muziekliefhebbers.
  • Balkon tickets voor een mooi zicht!
  • Magische filmmuziek, groot spektakel en speciale effecten.
  • Onder leiding van dirigent Raymond Janssen.
  • Meer dan 130 muzikanten.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Je ontvangt je betalingsbewijs voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • Let op je voucher is niet je entreebewijs maar je bewijs van betaling.
  • Na het winnen van de voucher dien je jouw vouchercode te verzilveren. Meer informatie hierover vind je op de voucher.
  • Je geeft toestemming om je gegevens eenmalig ter beschikking te stellen aan Eventim t.b.v. het verzenden van de e-tickets.

The Harry Potter Symphony

Magische filmmuziek, groot spektakel en speciale effecten

Herbeleef de magie van Harry Potter tijdens The Harry Potter Symphony. 130 muzikanten spelen onder leiding van dirigent Raymond Janssen de magische muziek uit de Potter films. Het beloofd een onvergetelijke belevenis te zijn voor zowel fans van de films als muziekliefhebbers. Het is veel meer dan een muzikaal spektakel alleen. Het concert heeft magische elementen en verrassende illusies die aan de voorstelling worden toegevoegd. Daarnaast worden veel speciale lichteffecten toegepast die het magische, sprookjesachtige en bij vlagen mysterieuze karakter van de films onderstrepen. Samen met de prachtige en intense muziek maakt dit van ‘The Harry Potter Symphony’ een onvergetelijke belevenis voor zowel fans van de films als muziekliefhebbers.

 Kijk voor meer informatie op www.worldconcerts.nl.

Churchillplein 10
2517 JW 's-Gravenhage