Tickets voor 2 personen Mozart Requiem & Krönungsmesse!

Beleef Mozarts Requiem en Kronungsmesse met The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands onder leiding van dirigent Pieter Jan Leusink. Het concert wordt geopend met het spectaculaire Miserere mei van Allegri, beroemd vanwege de hoge C’s voor sopraan. Inclusief gratis geschenkpakket twv €75.

Diverse locaties

t.w.v. € 160,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor Mozart Requiem & Krönungsmesse, t.w.v. € 160.
  • Geldig op de door jouw gekozen dag en tijd.
  • Locatie: diverse locaties door Nederland.

  • Ervaar een concert op het hoogste niveau.
  • Met verschillende stukken van het muzikale genie Mozart!
  • Het Requiem van Mozart is bij velen bekend door de film 'Amadeus'.
  • Word meegenomen door de prachtige ijle barokstemmen!
  • Inclusief gratis geschenkpakket twv €75,-. (Mozart Requiem CD, online luisterlink, programma, tekstboek & waardevoucher).

  • Diverse data in diverse steden.
  • Beperkte beschikbaarheid per optie vanwege coronamaatregelen, bekijk de actuele beschikbaarheid bij 'meer info'.
  • Op de voucher staat een unieke code en een website vermeld.
  • Het verzilveren van de voucher kan tot 48 uur voorafgaand aan het concert.
  • Rolstoelplaatsen zijn telefonisch te reserveren via 0525 - 684819.

Inclusief:

  • Cadeaupakket t.w.v. €70,- met hierin het programmablad en tekstboek – de CD van de uitvoering, een online luisterlink en een voucher voor een gratis ticket voor een volgend concertbezoek.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Op de voucher staat een unieke code en een website vermeld. Op de website; www.beleefklassiek.nl/verzilveren dien je de code te verzilveren, hier ontvang je jouw officiële tickets.

Mozart Requiem & Krönungsmesse

Het Requiem van Mozart is bij velen bekend geworden door de film 'Amadeus' en is misschien wel het meest indrukwekkende werk van deze jong gestorven componist. Mozart schreef het vlak voor zijn eigen dood, in opdracht van een anonieme opdrachtgever. Het Requiem roept in noten gevoelens van rouw, angst en verdriet op. Maar tegelijk ook hoop, licht en schoonheid. Een prachtig stuk wat het uiterste van The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands zal vragen. Met bijzondere en ijle barokstemmen in combinatie met dirigent Pieter Jan Leusink komt dit stuk volledig tot zijn recht.

Concertdata

  • za. 29 jan Marekerk Leiden 16:00
  • zo. 30 jan Janskerk Utrecht 16:30
  • za. 5 feb Academiehuis Zwolle 16:00
  • zo. 6 feb Catharinakerk Eindhoven 16:00
  • za. 12 feb Laurenskerk Rotterdam 16:00
  • zo. 13 feb Jh. Bosch Artcenter Den Bosch 16:00
  • za. 19 feb Martinikerk Groningen 16:00
  • zo. 20 feb Stevenskerk Nijmegen 16:00
  • zo. 6 mrt Grote Kerk Den Haag 16:00

Kijk voor meer informatie op de website van beleefklassiek.nl

Rond de Grote Kerk 12
2513 AM 's-Gravenhage

Janskerkhof 26
3512BN Utrecht

Nieuwstraat 20
2312KH Leiden

Grotekerkplein 27
3011GC Rotterdam

Martinikerkhof 3
9712JG Groningen

Assendorperstraat 29
8012DE Zwolle

St. Stevenskerkhof 62
6511VZ Nijmegen

Catharinaplein 1
5611DE Eindhoven

Jeroen Boschplein 2
5211ML 's-Hertogenbosch