Kom samen naar de Matthäus Passion van Bach!

De Matthäus Passion geldt in Nederland als de favoriete compositie in de passietijd en is verankerd in onze cultuur. The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands is als geen ander in staat de symboliek, emotie en troost over te brengen aan jou als luisteraar.

Diverse locaties

t.w.v. € 160,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Tickets voor Matthäus Passion, t.w.v. € 160.
  • Geldig op de door jouw gekozen dag en tijd.
  • Locatie: diverse locaties door Nederland.

  • Onder leiding van dirigent Pieter Jan Leusink zijn zij als geen ander in staat de symboliek, emotie en troost over te brengen aan jou als luisteraar.
  • Bach gebruikt allerlei muzikale middelen om rijke effecten te krijgen.
  • Inclusief gratis geschenkpakket twv €75,-. (Matthäus Passion CD, online luisterlink, programma, tekstboek & waardevoucher)!
  • Diverse data in diverse steden.

  • Beperkte beschikbaarheid per optie vanwege coronamaatregelen, bekijk de actuele beschikbare bij 'meer info'.
  • Op de voucher staat een unieke code en een website vermeldt.
  • Het verzilveren van de voucher kan tot 48 uur voorafgaand aan het concert.
  • Rolstoelplaatsen zijn telefonisch te reserveren via 0525 - 684819.
Inclusief:

  • Cadeaupakket t.w.v. €75,- met hierin het programmablad en tekstboek – de CD van de uitvoering, een online luisterlink en een voucher voor een gratis ticket voor een volgend concertbezoek.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Op de voucher staat een unieke code en een website vermeld. Op de website; www.beleefklassiek.nl/verzilveren dien je de code te verzilveren, hier ontvang je jouw officiële tickets. Ook kies je hier waar en wanneer je het concert wilt bezoeken.

Matthäus Passion

De Matthäus Passion geldt in Nederland als de favoriete compositie in de passietijd en is grote favoriet bij het Nederlandse publiek. The Bach Choir & Orchestra zijn specialisten in het uitvoeren van deze prachtige compositie. De musici in het orkest bespelen authentieke instrumenten uit Bachs tijd en behoren tot de top uit Europese barokorkesten. The Bach Choir of the Netherlands wordt geroemd om haar dynamische en expressieve klank. Samen zijn deze musici als geen ander in staat de symboliek, emotie en troost over te brengen aan jou als luisteraar.

Concertdata

  • zaterdag 12 maart 2022 Zwolle Grote Kerk 18:00
  • zaterdag 12 maart 2022 Zwolle Grote Kerk 22:00
  • zondag 13 maart 2022 Utrecht janskerk 18:00
  • vrijdag 18 maart 2022 Apeldoorn Grote Kerk 22:00
  • zaterdag 19 maart 2022 Leiden Hooglandse Kerk 17:30
  • zondag 20 maart 2022 Utrecht Janskerk 18:00
  • vrijdag 25 maart 2022 Utrecht Janskerk 22:00
  • zondag 27 maart 2022 Eindhoven Catharinakerk 15:30
  • zondag 27 maart 2022 Eindhoven Catharinakerk 19:15
  • vrijdag 1 april 2022 Rotterdam Laurenskerk 22:00
  • zaterdag 2 april 2022 Rotterdam Laurenskerk 18:00
  • zaterdag 2 april 2022 Rotterdam Laurenskerk 22:00
  • zondag 3 april 2022 Den Bosch Jheronimus Bosch Artcenter 15:30
  • zondag 3 april 2022 Den Bosch Jheronimus Bosch Artcenter 19:15
  • donderdag 7 april 2022 Utrecht Janskerk 22:00
  • vrijdag 8 april 2022 Groningen Martinikerk 22:00
  • zaterdag 9 april 2022 Groningen Martinikerk 18:00
  • zaterdag 9 april 2022 Groningen Martinikerk 22:00
  • zondag 10 april 2022 Nijmegen Stevenskerk 15:30
  • zondag 10 april 2022 Nijmegen Stevenskerk 19:15
  • dinsdag 12 april 2022 Leusden AFAS Theater 22:00
  • woensdag 13 april 2022 Elburg Grote Kerk 18:00
  • woensdag 13 april 2022 Elburg Grote Kerk 22:00
  • donderdag 14 april 2022 Arnhem Eusebiuskerk 18:00
  • donderdag 14 april 2022 Arnhem Eusebiuskerk 22:00
  • vrijdag 15 april 2022 Den Haag Grote Kerk 18:00
  • vrijdag 15 april 2022 Den Haag Grote Kerk 22:00

Kijk voor meer informatie op de site van Beleefklassiek.

Rond de Grote Kerk 12
2513 AM 's-Gravenhage

Janskerkhof 26
3512BN Utrecht

Nieuwstraat 20
2312KH Leiden

Grotekerkplein 27
3011GC Rotterdam

Martinikerkhof 3
9712JG Groningen

St. Stevenskerkhof 62
6511VZ Nijmegen

Catharinaplein 1
5611DE Eindhoven

Zuiderkerkstraat 1
8081CJ Elburg

Jeroen Boschplein 2
5211ML 's-Hertogenbosch

Kerkplein 1
6811EB Arnhem

Loolaan 16
7315 AB Apeldoorn

Grote Markt 18
8011 LW Zwolle

Inspiratielaan 3
3833 AV Leusden