2 tickets voor een klassiek concert naar keuze in het Concertgebouw Amsterdam!

5.0 / 5 (1 beoordeling)

Het Concertgebouw is met haar akoestiek en hoogstaande programmering één van de meest exclusieve concertzalen in de wereld. Bewonder diverse concerten van Vivaldi, Mozart, Matthäus Passion en Händels Messiah.

5.0 / 5 (1 beoordeling)

  • 2 tickets voor een klassiek concert naar keuze in het Concertgebouw Amsterdam, t.w.v. €190.
    - Inclusief gratis geschenkpakket
  • De voucher(s) is enkel geldig tijdens het door jou gekozen concert na het verzilveren van je vouchercode(s).
  • Kijk voor alle concerten, data en beschikbaarheid onderaan deze pagina bij 'bijzonderheden'.

  • Het Concertgebouw is met haar bijzondere akoestiek en kwalitatief hoogstaande programmering een van de meest exclusieve concertzalen in de wereld.
  • keuze uit de volgende concerten:
    - Een klassiek concert van Mozart Requiem & Krönungsmesse, één van het meest indrukkende werk van de componist.
    - Een klassiek concert van Matthäus Passion, geldt in Nederland als de favoriete compositie in de passietijd en is verankerd bij het Nederlandse publiek.
    - Kerstconcert van Händels Messiah, 's werelds meest gewaardeerde kerst oratorium.
  • Inclusief een geschenkpakket t.w.v. €70,- met daarin het programmablad, tekstboek, CD en online luister card en een waarde cheque voor een toekomstig concert.
  • Tijdens het ontvangst en in de pauze ontvang je gratis consumpties.
  • De concerten woon je bij in de prachtige Grote Zaal van Het Concertgebouw.
  • Beleef een indrukwekkende middag of avond tijdens jouw klassieke concert naar keuze!

  • Let op! Je dient de voucher(s) na aankoop te verzilveren via de website van Beleef Klassiek. Vanuit Beleef Klassiek ontvang je je officiële tickets. Meer informatie vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
  • Het verzilveren van de voucher kan tot 5 werkdagen voorafgaand aan het concert. Wij raden je echter aan om je voucher direct na aanschaf te verzilveren.
  • Let op! Er is een beperkt aantal kaarten beschikbaar per voorstelling op=op.
  • Geschenkpakket t.w.v. €70 wordt gratis thuisbezorgd.
  • Rolstoelplaatsen zijn te reserveren via de website van Beleef Klassiek.
  • Bekijk 'bijzonderheden' voor alle beschikbare data.
Tickets bijkopen

Concertgebouwplein 10
1071 LN Amsterdam

Beschikbare data

Messiah - G.F. Händel

  • zondag 10 maart 2024, Concertgebouw in Amsterdam om 14:15

Matthäus Passion - J.S. Bach

  • vrijdag 15 maart 2024, Concertgebouw in Amsterdam om 19:30
  • vrijdag 29 maart 2024, Concertgebouw in Amsterdam om 13:30
  • zaterdag 30 maart 2024, Concertgebouw in Amsterdam om 14:15
  • zaterdag 30 maart 2024, Concertgebouw in Amsterdam om 19:00
  • zondag 31 maart 2024, Concertgebouw in Amsterdam om 14:15
  • maandag 1 april 2024, Concertgebouw in Amsterdam om 14:15

Requiem - W.A. Mozart

  • zondag 21 april 2024, Concertgebouw in Amsterdam om 14:15
  • zondag 19 mei 2024, Concertgebouw in Amsterdam om 14:15

Tijdens het ontvangst en in de pauze ontvang je gratis consumpties.

Beleef Klassiek in het Koninklijk Concertgebouw Amsterdam
Het Concertgebouw is met haar bijzondere akoestiek en kwalitatief hoogstaande programmering een van de meest exclusieve concertzalen in de wereld. Via Ticketveiling kun je tickets bestellen voor diverse concerten in de prachtige Grote Zaal. Denk aan Handels Messiah, uitgevoerd door The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands, of ga naar de Classical Christmas met pianist Jan Vayne. Of bezoek de Matthäus Passion van Bach of een van de uitvoeringen van top-sopraan Olga Zinovieva. U kunt kiezen uit 13 concerten met de beste plaatsen, consumpties inclusief, en daarnaast nog eens diverse gratis extra’s.

Händels Messiah
De musici bespelen authentieke strijkinstrumenten en worden aangevuld met natuurtrompet en pauken. Händels Messiah is ’s werelds meest gewaardeerde kerst oratorium. Geniet van de volmaakte akoestiek in Het Concertgebouw en de historische kerken en beleef de unieke sfeer die Händels Messiah zo typeert.

Matthäus Passion
De Matthäus Passion geldt in Nederland als de favoriete compositie in de passietijd en is verankerd bij het Nederlandse publiek. The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands zijn specialisten in het uitvoeren van deze compositie. De musici in het orkest bespelen authentieke instrumenten uit Bachs tijd en zij behoren tot de top uit Europese barokorkesten

Mozart Requiem & Krönungsmesse
Het concert wordt geopend met het feestelijke concertaria Exsultate Jubilate welke wordt vertolkt door sopraan Olga Zinovieva. Dankzij haar bereik van twee octaven en unieke timbre kunt u geieten van deze spectaculaire aria.

Geschenkpakket
Bij aankoop van een ticket ontvang je een geschenkpakket t.w.v. €70,- gratis. Dit pakket bevat:

  • Programmablad
  • Tekstboek
  • cadeaubon
  • CD
  • Online luister card
  • Waardecheque voor toekomstige concerten

Het pakket wordt vooraf per post gratis thuisbezorgd.

Kijk voor meer informatie op de website van Beleef Klassiek.