Kerstconcert 'Classical Christmas' op diverse locaties!

Geniet van een onvergetelijk kerstconcert met het beroemde Bach Choir & Orchestra of the Netherlands samen met pianist Jan Vayne. Een programma met een mooie opbouw en prachtige hoogtepunten. Inclusief gratis geschenkpakket twv €75.

Diverse locaties

t.w.v. € 180,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Tickets voor een onvergetelijk klassiek kerstconcert: Classical Christmas, t.w.v. € 160.
  • Geldig op de door jouw gekozen dag en tijd.
  • Locatie: diverse locaties door Nederland.

  • Onvergetelijk kerstconcert met pianist Jan Vayne en het beroemde Bach Choir & Orchestra of the Netherlands.
  • De musici weten de ware kerstgedachte over te brengen.
  • Puur, warm en sfeervol in de dagen voor kerst!
  • Inclusief gratis geschenkpakket twv €75,-. (Classical Christmas CD, online luisterlink, programma, tekstboek & waardevoucher)!
  • Diverse data in diverse steden.

  • Beperkte beschikbaarheid per optie vanwege coronamaatregelen, bekijk de actuele beschikbare bij 'meer info'.
  • Op de voucher staat een unieke code en een website vermeldt.
  • Het verzilveren van de voucher kan tot 48 uur voorafgaand aan het concert.
  • Rolstoelplaatsen zijn telefonisch te reserveren via 0525 - 684819.

Inclusief:

  • Cadeaupakket t.w.v. €70,- met hierin het programmablad en tekstboek – de CD van de uitvoering, een online luisterlink en een voucher voor een gratis ticket voor een volgend concertbezoek.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Op de voucher staat een unieke code en een website vermeld. Op de website; www.beleefklassiek.nl/verzilveren dien je de code te verzilveren, hier ontvang je jouw officiële tickets. Ook kies je hier waar en wanneer je het concert wilt bezoeken.

Classical Christmas

Beleef één van de sfeervolste kerstconcerten bij jou in de buurt. De tedere muziek van het beroemde Bach Choir & Orchestra of the Netherlands in combinatie met klaviervirtuoos Jan Vayne zorgen voor ontroerende momenten tijdens het kerstconcert. Wees getuige van deze indrukwekkende interactie in de dagen voor Kerst en beleef het ultieme kerstgevoel! Het koor brengt tedere muziek met melancholische klanken tot kerstklassiekers van wereldberoemde componisten zoals A. Vivaldi en G.F. Handel. Puur, warm en sfeervol in de dagen voor kerst!

Jan Vayne

De pianovirtuoos zorgt voor ontroerende momenten tijdens het kerstconcert. Wars van vaste gewoonten of muzikale dogma’s improviseert hij er lustig op los. Wees getuige van de indrukwekkende interactie tussen deze uitzonderlijke pianist en The Bach Orchestra of the Netherlands.

Beschikbare voorstellingen

  • Vr 10 dec Elburg Grote Kerk** 19.30
  • Za 11 dec Den Haag Grote Kerk 19.30
  • Za 18 dec Rotterdam Laurenskerk 19.30
  • Zo 19 dec Kampen Bovenkerk** 16.30
  • Ma 20 dec Apeldoorn Grote Kerk 19.30
  • Di 21 dec Zwolle Grote Kerk 19.30
  • Wo 22 dec Groningen Martinikerk 20.30
  • Do 23 dec Den Bosch Jh. Bosch Artcenter 19.30
  • Vr 24 dec Utrecht Janskerk 13.30

** tevens entree tot Het historische centrum van Hanzesteden Elburg en Kampen zijn omgetoverd tot een Charles Dickens achtige sfeer met kerstmarkten, Levende kerststal, bewoners in historische kledij en overal vuurkorven en muziek.

Kijk voor meer informatie op de website van beleefklassiek.nl.

Rond de Grote Kerk 12
2513 AM 's-Gravenhage

Janskerkhof 26
3512BN Utrecht

Grotekerkplein 27
3011GC Rotterdam

Martinikerkhof 3
9712JG Groningen

Assendorperstraat 29
8012DE Zwolle

Zuiderkerkstraat 1
8081CJ Elburg

Jeroen Boschplein 2
5211ML 's-Hertogenbosch

Koornmarkt 28
8261 JX Kampen

Loolaan 16
7315 AB Apeldoorn