Met 2 personen in november naar Carmina Burana in diverse steden!

Geniet met 2 personen van de grootste uitvoering aller tijden van de Carmina Burana van componist Carl Orff! Mede dankzij het wereldberoemde ‘O Fortuna’ behoort Carmina Burana tot de meest populaire muziekstukken ter wereld. Keuze uit de volgende locaties: het Koninklijk Concertgebouw Amsterdam, het World Forum Theater in Den Haag, Mainstage Brabanthallen in Den Bosch en De Doelen in Rotterdam.

Diverse locaties

t.w.v. € 128,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

Deze locatie is wegens de nieuwe corona restricties gesloten tot en met 20 april 2021.

  • 2 tweede rang tickets voor Carmina Burana, ter waarde van € 128.
  • Keuze uit meerdere shows in november, zie beschikbare opties.
  • Locatie: keuze uit het Koninklijk Concertgebouw Amsterdam, het World Forum Theater in Den Haag, Mainstage Brabanthallen Den Bosch of De Doelen in Rotterdam.

  • 8 november 2021 om 20:15 uur in De Doelen Rotterdam
  • 10 november 2021 om 20:15 in het Koninklijk Concertgebouw Amsterdam
  • 12 november 2021 om 20:00 uur in Mainstage Brabanthallen Den Bosch
  • 15 november 2021 om 20:15 uur in De Doelen Rotterdam
  • 20 november 2021 om 15:00 uur in World Forum Theater Den Haag
  • 20 november 2021 om 20:00 uur in World Forum Theater Den Haag

  • Een uniek werk uit de muziekhistorie.
  • Indrukwekkende muziekstukken!
  • Onder leiding van dirigent Raymond Janssen!
  • Meer dan 130 muzikanten voeren het muzikale meesterwerk van componist Carl Orff uit!

  • Tijdsduur concert: deel 1: 45 minuten, deel 2: 65 minuten.
  • Je ontvangt de tickets uiterlijk een dag voor de show van Eventim.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Je ontvangt je betalingsbewijs voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • Let op je voucher is niet je entreebewijs maar je bewijs van betaling.

Carmina Burana

Dirigent Raymond Janssen zorgt samen met het International Symphony Orchestra uit Lviv en het nationale koor van Oekraïne ‘Dumka’ opnieuw voor een grootse uitvoering van de ‘Carmina Burana’. In 2019 trok deze concertreeks al volle zalen en verbrak alle records. Niet voor niets behoort de Carmina Burana – mede dankzij het wereldberoemde ‘O Fortuna’ - tot de meest populaire muziekstukken ter wereld. Meer dan 130 musici voerden het muzikale meesterwerk van componist Carl Orff uit en de publieke belangstelling was enorm.

Geniet van ieder moment dat geluk brengt. Deze boodschap vormt het centrale thema van de ‘Carmina Burana’, een muzikaal meesterwerk van de hand van componist Carl Orff. In de 13e eeuw bezongen rondtrekkende monniken en studenten - als reactie op de strenge en vrome idealen van de kerk - het genot van de liefde, de drank en het zwerversleven. Orff gebruikte hun Latijnse en Duitse teksten als basis van zijn ‘Carmina Burana’ en liet zich inspireren door uiteenlopende muzikale bronnen. Het resultaat is een krachtig en opzwepend muziekstuk vol met voortstuwende ritmes. Mede dankzij de uitzonderlijke koor- en orkestbezetting maakt dit van iedere uitvoering een intense belevenis. Het meest beroemde stuk uit de Carmina Burana is zonder twijfel ‘O Fortuna’. Het heeft anno 2021 een iconische status bereikt en is toegepast bij tientallen commercials, als basis voor hedendaagse hits en werd gebruikt bij films als Excalibur en The Doors. Dirigent Raymond Janssen presenteert tijdens zijn uitvoering van de Carmina Burana een overweldigende versie van dit spectaculaire nummer dat direct het hoogtepunt van het concert vormt.

CONCERT INFORMATIE

Titel: Carmina Burana – Carl Orff

Uitvoerenden:
Orkest: International Symphony Orchestra uit Lviv
Koor: Het Nationale koor van Oekraïne ‘Dumka’
Dirigent: Raymond Janssen
Solisten: Mariana Bulicanu – sopraan
Valentin Roceveanu – tenor
Iordache Basilic – bariton
Eugene Kruk - Viool

Voor programma*:
I Georges Bizet - Carmen Ouverture
II Camille Saint Saëns - Danse Bachanale uit de opera ‘Samson et Dalila’
III Jules Massenet - Meditation uit de opera ‘Thaïs’ Eugene Kruk - solist
IV Antonin Dvorak - Ouverture Carnival
V Myroslav Skoryk - Melody
VI Mykola Lysenko - Taras Bulba
VII Aram Khachaturian - Sabre Dance

*Wijzigingen voorprogramma onder voorbehoud.

Pauze

Carl Orff’s – Carmina Burana

Concertgebouwplein 10
1071 LN Amsterdam

Schouwburgplein 50
3012 CL Rotterdam

Churchillplein 10
2517 JW 's-Gravenhage

Oude Engelenseweg 1
5222 AA 's-Hertogenbosch