Ticket voor een klassiek concert naar keuze in AFAS Theater Leusden!
Geen administratiekosten☀️

Ervaar een uniek concept: geniet van een meeslepende masterclass vóór het concert, gevolgd door beroemde meesterwerken in de prachtige akoestiek van het AFAS Theater, uitgevoerd door The Bach Choir & Orchestra The Netherlands

Geen administratiekosten☀️

  • Ticket voor een klassiek concert naar keuze in AFAS Theater Leusden, t.w.v. €95.
  • Inclusief: ontvangst, pauze consumpties en geschenkset.
  • De voucher is enkel geldig tijdens het door jouw gekozen concert na het verzilveren van je vouchercode. Bekijk hier alle beschikbare concerten.

  • Geniet van een akoestiek en schitterende ambiance in het AFAS Theater Leusden.
  • Keuze uit: Eine Kleine Nachtmusik van Mozart, Händels Messiah, Classical Christmas Concert, Vier Jaargetijden, Matthäus Passion en Requim van Mozart.
  • Inclusief een geschenkpakket met daarin het programmablad, tekstboek. online luister card en een waarde cheque voor een toekomstig concert.
  • Tijdens het ontvangst en in de pauze ontvang je gratis consumpties.
  • Beleef een indrukwekkende middag of avond tijdens jouw klassieke concert naar keuze!

  • Let op! Je dient de voucher na aankoop te verzilveren via de website van Beleef Klassiek. Vanuit Beleef Klassiek ontvang je de officiële tickets. Meer informatie vind je na aankoop op de voucher.
  • Bekijk hier alvast alle beschikbare concerten.
  • Let op! Er is een beperkt aantal kaarten beschikbaar per voorstelling op = op.
  • Het gratis geschenkpakket wordt gratis thuisbezorgd.
  • Rolstoelplaatsen zijn te reserveren via de website van Beleef Klassiek.
  • Gratis parkeren direct onder het theater.

AFAS Theater Leusden
Inspiratielaan 3
3833 AV Leusden

Beleef Klassiek in het AFAS Theater Leusden
Dit nieuwe theater met de kenmerkende koepel ligt direct aan de A28 bij Amersfoort. Dit alles met een eigen restaurant, parkeergarage direct onder het theater en de modernste theater- en klimaattechnologieën. Via Ticketveiling kun je tickets bestellen voor diverse concerten in dit prachtige theater tegen een aantrekkelijke korting! Denk aan Handels Messiah, uitgevoerd door The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands, of ga naar de Classical Christmas met pianist Jan Vayne. Of bezoek een van de uitvoeringen van top-sopraan Olga Zinovieva. je kan kiezen uit ruim 20 concerten met diverse gratis extra’s zoals een gratis Masterclass voorafgaand aan het concert, consumpties inclusief, garderobe gratis en gratis parkeren direct onder het theater.

Kijk voor meer informatie op de website van Beleef Klassiek.

€ 29,95 € 95
68%
€ 65,05