Onbeperkt pannenkoeken eten op de pannenkoekenboot!

4.4 / 5 (74 beoordelingen)

Geniet van onbeperkt pannenkoeken eten tijdens een 75 minuten durende rondvaart in Amsterdam of Nijmegen. Een leuk en lekker uitje voor het hele gezin!

4.4 / 5 (74 beoordelingen)

  • Onbeperkt pannenkoeken eten op de Pannenkoekenboot (zaterdag & zondag), t.w.v. €24,50.
  • Onbeperkt pannenkoeken eten op de Pannenkoekenboot (maandag t/m vrijdag), t.w.v. €24,50.
  • De voucher is geldig t/m 15 februari 2025.

  • Geniet onbeperkt van versgebakken spek-, kaas-, appel- en naturel pannenkoeken.
  • Versier je pannenkoeken met tal van toppings, van zoet tot hartig.
  • Ook glutenvrij en vegan!
  • Speciaal voor kinderen is er een grote ballenbak voor extra plezier.
  • Een rondvaart met de Pannenkoekenboot is genieten met het hele gezin!

  • Let op! Vooraf reserveren via de actiewebsite van De Pannenkoekenboot is verplicht. Meer informatie vind je na aankoop op de voucher.
  • Bekijk hier de actuele beschikbaarheid.
  • Let op! Niet geldig tijdens feestdagen en schoolvakanties.
  • Let op! Het weekendticket is niet geldig in Rotterdam.
  • Let op! Er is geen mogelijkheid tot restitutie bij het annuleren van tickets, bij het verminderen van het aantal personen en bij te laat komen.
  • Voor de locatie Amsterdam geldt een vermakelijkheidsbelasting van €2,50 per persoon. Deze kosten betaal je tijdens het reserveringsproces.
  • Let op! Er kunnen maximaal 12 personen mee per rondvaart via een Ticketveiling  voucher.
  • Let op! Verplaatsen van tickets naar een andere datum is mogelijk tot 5 dagen voor de vaart. Dit kan telefonisch of per e-mail via de klantenservice van de Pannenkoekenboot.
  • Je dient 15 minuten van tevoren aanwezig te zijn.
  • Exclusief drankjes.

De Pannenkoekenboot
Waalkade 100
6511XR Nijmegen

De Pannenkoekenboot
Ms. Van Riemsdijk 44
1033RD Amsterdam

De Pannenkoekenboot
Deze leuke en lekkere rondvaart inclusief onbeperkt pannenkoeken is te boeken in Amsterdam, Nijmegen en Rotterdam. Iedere stad heeft iets anders te bieden!

Amsterdam
Tijdens deze mooie en gezellige rondvaart vaar je over het IJ en zie je Amsterdam eens van een andere kant. Bewonder alle moderne nieuw gebouwen in deze omgeving en zie met je eigen ogen hoe Amsterdam aan het veranderen is. Tijdens dit alles kun je genieten van onbeperkt spek-, kaas-, appel- en naturel pannenkoeken.

Nijmegen
Tijdens deze tocht over de Waal, kun je de prachtige stad bewonderen en heb je goed zicht op de Nijmeegse bruggen. Daarnaast kun je ook de nieuwe nevengeul bij Lent bewonderen vanaf het water!

Rotterdam
Rotterdam heeft de meest imposante skyline van Nederland, die jij tijdens deze rondvaart vanaf het water kunt bewonderen. Vanuit deze hoek krijg je een goede indruk van de wereldberoemde architectuur waar Rotterdam om bekend staat.

Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden. Bekijk hier de opstaplocatie  van Amsterdam of Nijmegen.

Kijk voor meer informatie op de website van de Pannenkoekenboot.

€ 16,95

€ 24,50
31%
€ 7,55