Geniet van het prachtige Leiden en omgeving vanaf het water met een rondvaart over de Kagerplassen met rederij van Hulst!

Deze meer dan 2 uur durende rondvaart met rederij van Hulst neemt je mee over de Kagerplassen. Vanuit het prachtige Leiden vaar je langs polders met koeien in de wei, poldereilandjes met historische molens en mooie vergezichten in de omgeving.

Leiden, Zuid-Holland

t.w.v. € 56,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor een rondvaart over de Kagerplassen vanuit Leiden met rederij van Hulst, t.w.v. € 56.
  • Geldig t/m 31 oktober 2021.
  • Locatie: Leiden (Haven 14, 2312 MH).

  • De mooiste en leukste rondvaart rondom Leiden en omgeving.
  • Vaar naar één van de mooiste vaargebieden van het land; de Kagerplassen.
  • Bewonder de uitgestrekte weidelandschappen, tientallen historische molens en pittoreske dorpjes.
  • Vanaf het water heb je een mooi uitzicht op deze bijzondere omgeving.
  • Vaar langs polders met koeien in de wei, eilanden met historische molens, kleurrijke bollenvelden en mooie vergezichten.

  • Duur: ca. 2,15 uur.
  • Kinderen t/m 2 jaar varen gratis mee.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Kijk op de website van rederij van Hulst voor de actuele data en tijden.
  • Na bestelling en betaling ontvang je het bestelde e-ticket per e-mail. Reserveer je gewenste datum en tijdstip via https://www.rederijvanhulst.nl/vaaraanbod/rondvaart-leiden/
  • Print dit e-ticket uit en neem deze mee naar de rondvaart.
  • Tickets dienen voor het instappen ingewisseld te worden bij het personeel

Rondvaart Kagerplassen

Rederij van Hulst neemt je met deze rondvaart mee naar de mooiste plekken rondom Leiden en omgeving. De rondvaart start in het centrum van Leiden, waarna er via de ‘Zijl’ naar de Kagerplassen wordt gevaren. De Kagerplassen bieden een groene omgeving bestaande uit uitgestrekte weidelandschappen, tientallen historische molens en pittoreske dorpjes. Deze omgeving bekijken vanaf het water is een unieke ervaring. Varend langs polders met koeien in de wei, eilanden met historische molens, kleurrijke bollenvelden en mooie vergezichten geniet u de gehele vaart.

Kijk voor meer informatie op de website van Rederij van Hulst.

Haven 14
2312MH Leiden