2 tickets voor een 2 uur durende rondvaart door de Biesbosch!

Verbaas je over de prachtige Nederlandse natuur tijdens een boottocht door de Brabantse Biesbosch. Geniet van een drankje en de zon op het unieke panoramadek.

Drimmelen, Noord-Brabant

t.w.v. € 30,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor een 2 uur durende rondvaart door de Brabantse Biesbosch t.w.v. € 30.
  • 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Drimmelen (Biesboschweg 2, 4924 BB).

  • Dankzij het panoramadak kun je ultiem van de natuur genieten.
  • Bewonder prachtige vogels!

  • Het is noodzakelijk om te reserveren. Je dient online te reserveren, meer informatie vind je op de voucher.
  • Kijk hier voor meer informatie en alle afvaartijden.
Tickets bijkopen

  • Je voucher(s) is je entreebewijs. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit

Rondvaart door de Brabantse Biesbosch

Een rondvaart met Zilvermeeuw door de Biesbosch is een echte beleving! De rondvaartboot is speciaal gebouwd om vaartochten door dit gebied te maken. De comfortabele boot is verwarmd en uitgerust met een toilet, bar en geluidsinstallatie. Zo is de rondvaart, in ieder jaargetijde, een uitstekend uitje voor je gezelschap. Alle rondvaartboten zijn voorzien van een groot panoramadek, waardoor je kunt genieten van een wijds uitzicht van de Biesbosch.

Kijk voor meer informatie op de website van de Zilvermeeuw.

Biesboschweg 2
4924BB Drimmelen