2 uur durende rondvaart inclusief superhotdog en friet op passagiersschip De Zander!
Geniet van een prachtige rondvaart op de Kempense Meren inclusief super hotdog, frietjes en een lekker drankje. Ondertussen leer jij alles over de omgeving van de ervaren kapitein.
- 2 uur durende rondvaart inclusief super hotdog en frietjes. t.w.v. €35,98.
- Geldig t/m 16 oktober 2022.
- Opstapplaats: Postelsesteenweg 115, 2400 Mol, België.
- 2 uur lang varen op de Kempense Meren.
- Geniet van een heerlijke hotdog tijdens jouw rondvaart.
- Verken de Kempense natuur vanaf het water.
- Inclusief een leuke en toeristische uitleg van de ervaren kapitein.
- Geniet van het uitzicht vanaf het (verwarmde) dek.
- Een leuke activiteit voor het hele gezin of romantisch met z'n tweetjes.
- Maak gebruik van de piratenkledij om leuke foto's te maken.
- Passagiersschip de Zander vertrekt op donderdag.
- Afvaart om 11.00 uur, aankomst om 13.00 uur
- Voor de superhotdog kan je kiezen uit de volgende mogelijkheden: Superhotdog (keuze uit vis, vlees of vegetarisch) + frietjes en mayonaise.
- Drankje naar keuze, t.w.v. €2,20.
- De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op ‘tickets’ in de app.
- De voucher is je entreebewijs. Toon deze vanaf je smartphone of neem hem geprint mee.
- Tickets dienen voor het instappen ingewisseld te worden bij het personeel.
Passagierschip De Zander Superhotdog