Haringvaart all-inclusive met Rederij van Hulst vanuit Leiderdorp of  Katwijk!

Stap aan boord bij Rederij van Hulst vertrek vanuit Leiderdorp of Katwijk voor een 2 uur durende rondvaart en beleef Holland en Haring!

  • 2 tickets voor de Nieuwe Haringvaart all-inclusive met Rederij van Hulst, t.w.v. € 119.
  • Geldig: Leiderdorp - vanaf juni t/m 6 augustus of  Katwijk aan Zee - vanaf juni t/m 3 augustus.
  • Opstapplaats: Leiderdorp - Zijldijk 30, 2352 AB of Katwijk aan Zee Zwaaikom (t.h.v. Haven nr. 6), 2225 BH.

  • Katwijk
  • Leiderdorp

  • Stap aan boord en beleef Holland en Haring!
  • Vanuit Leiderdorp ontdek je het Groene Hart.
  • Vanuit Katwijk aan Zee vaar je naar het prachtige Kagerplassen.
  • De rondvaarten zijn inclusief nieuwe haring, vers aan de staart en in stukjes, met vers gesneden uitjes, huisgemaakte salade, witte bolletjes, stokbrood met kruidenboter en onbeperkt Hollandse bar: tapbier, wijn, frisdranken, koffie en thee.

  • Duur: ca. 2 uur.
  • Kinderen t/m 2 jaar varen gratis mee.
  • Voor de niet visliefhebber serveren ze huisgemaakte gehaktballetjes.

  • Kijk op de website van rederij van Hulst voor de actuele data en tijden.
  • Na bestelling en betaling ontvang je het bestelde e-ticket per e-mail. Reserveer je gewenste datum en tijdstip via Leiderdorp - https://www.rederijvanhulst.nl/vaaraanbod/nieuw-haring-leiderdorp/ Katwijk aan Zee - https://www.rederijvanhulst.nl/vaaraanbod/nieuw-haring-katwijk/
  • Print dit e-ticket uit en neem deze mee naar de rondvaart.

Zijldijk 30
2352AB Leiderdorp

Prins Hendrikkade 42
2225 TZ Katwijk

Nieuwe Haringvaart all-inclusive

Niets is meer Hollands dan een harinkje zó van de staart bij de viskraam op de markt! Bij Rederij van Hulst (vertrek vanuit Leiderdorp of Katwijk) gaan ze een stapje verder met de heuse Nieuwe-Haringvaart.

Vanuit Leiderdorp, zet het schip koers naar de Kagerplassen. Een uitgestrekt plassengebied in het Groene Hart dat zich kenmerkt door ondiepe plassen en eilanden. De eilanden zijn polders en worden nog steeds bemaald door 18 in bedrijf zijnde en gerestaureerde poldermolens. De meeste van deze molens ziet u gedurende de vaartocht.

Vanuit Katwijk aan Zee, een voormalig vissersdorp dat van oorsprong deel uitmaakte van het Romeinse rijk vertrekken wij via de Limes route richting de ‘Kagerplassen’.

Kortom: Water en haring, Holland ten voeten uit!

De rondvaarten zijn inclusief het onderstaande arrangement:

  • Nieuwe haring, vers aan de staart en in stukjes
  • Vers gesneden uitjes
  • Huisgemaakte salade
  • Witte bolletjes
  • Stokbrood met kruidenboter
  • Garnituur: Amsterdamse uitjes en augurk
  • Onbeperkt Hollandse bar: tapbier, wijn, frisdranken, koffie en thee