Haringvaart all-inclusive met Rederij van Hulst vanuit Leiderdorp, Katwijk of Amsterdam!

Stap aan boord bij Rederij van Hulst (vertrek vanuit Leiderdorp en Katwijk) of met Amsterdam Boat Cruises (vertrek vanuit Amsterdam) voor een 2 uur durende rondvaart en beleef Holland en Haring!

Diverse locaties

t.w.v. € 119,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor de Nieuwe Haringvaart all-inclusive met Rederij van Hulst of Amsterdam Boat Cruises, t.w.v. € 119.
  • Geldig: Leiderdorp - vanaf juni t/m 6 augustus,  Katwijk aan Zee - vanaf juni t/m 3 augustus, Amsterdam - vanaf juni t/m 11 augustus.
  • Opstapplaats: Leiderdorp - Zijldijk 30, 2352 AB, Katwijk aan Zee, Zwaaikom (t.h.v. Haven nr. 6), 2225 BH of Amsterdam, Ms. van Riemsdijkweg 45, 1033 RC.

  • Katwijk
  • Leiderdorp
  • Amsterdam

  • Stap aan boord en beleef Holland en Haring!
  • Vanuit Leiderdorp ontdek je het Groene Hart.
  • Vanuit Katwijk aan Zee vaar je naar het prachtige Kagerplassen.
  • Vanuit Amsterdam ontdekt je tijdens de vaartocht het Amsterdamse havengebied.
  • De rondvaarten zijn inclusief nieuwe haring, vers aan de staart en in stukjes, met vers gesneden uitjes, huisgemaakte salade, witte bolletjes, stokbrood met kruidenboter en onbeperkt Hollandse bar: tapbier, wijn, frisdranken, koffie en thee.

  • Duur: ca. 2 uur.
  • Kinderen t/m 2 jaar varen gratis mee.
  • Voor de niet visliefhebber serveren ze huisgemaakte gehaktballetjes.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Nieuwe Haringvaart all-inclusive

Niets is meer Hollands dan een harinkje zó van de staart bij de viskraam op de markt! Bij Rederij van Hulst (vertrek vanuit Leiderdorp en Katwijk) en met Amsterdam Boat Cruises (vertrek vanuit Amsterdam) gaan wij een stapje verder met onze heuse Nieuwe-Haringvaart.

Vanuit Leiderdorp, zet het schip koers naar de Kagerplassen. Een uitgestrekt plassengebied in het Groene Hart dat zich kenmerkt door ondiepe plassen en eilanden. De eilanden zijn polders en worden nog steeds bemaald door 18 in bedrijf zijnde en gerestaureerde poldermolens. De meeste van deze molens ziet u gedurende de vaartocht.

Vanuit Katwijk aan Zee, een voormalig vissersdorp dat van oorsprong deel uitmaakte van het Romeinse rijk vertrekken wij via de Limes route richting de ‘Kagerplassen’.

Vanuit Amsterdam ontdekt u tijdens de vaartocht het Amsterdamse havengebied.

Kortom: Water en haring, Holland ten voeten uit!

De rondvaarten zijn inclusief het onderstaande arrangement:

  • Nieuwe haring, vers aan de staart en in stukjes
  • Vers gesneden uitjes
  • Huisgemaakte salade
  • Witte bolletjes
  • Stokbrood met kruidenboter
  • Garnituur: Amsterdamse uitjes en augurk
  • Onbeperkt Hollandse bar: tapbier, wijn, frisdranken, koffie en thee

Zijldijk 30
2352AB Leiderdorp

Prins Hendrikkade 42
2225 TZ Katwijk

ms. van Riemsdijkweg 45
1033 RC Amsterdam