Voor 2 personen een Molenrondvaart over de Kagerplassen vanuit Warmond!

5.0 / 5 (1 beoordeling)

Ontdek de vele molens, de prachtige Hollandse polders en authentieke dorpen aan de Kagerplassen tijdens de unieke 1-uurs molen rondvaart van Rederij van Hulst. Je vertrekt vanuit Warmond.

5.0 / 5 (1 beoordeling)

  • Voor 2 personen een Molenrondvaart over de Kagerplassen vanuit Warmond, t.w.v. €39.
  • De voucher(s) is geldig t/m 31 oktober 2024.

  • Stap aan boord van de comfortabele rondvaartboot.
  • Ontdek de vele molens, Hollandse polders en authentieke dorpen aan de Kagerplassen.
  • Ervaren kapiteins en uitgebreide audiogids vertellen interessante verhalen en feiten over de molens en het landschap.
  • Tijdens de vaart is een kleine kaart beschikbaar, met een beperkt assortiment aan dranken en etenswaren.
  • Rederij van Hulst laat je Holland van zijn beste kant zien.
  • Geniet met volle teugen van de mooie natuur die het groene hart en Hollands Midden jou te bieden hebben!

  • Let op! Vooraf reserveren via de website van Rederij van Hulst is verplicht. Meer informatie vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
  • Bekijk hier alvast de actuele beschikbaarheid.
  • Gratis entree voor kinderen t/m 2 jaar.
  • Toilet aan boord.
  • Let op! Tijdens het afrekenen kun je kindertickets bijkopen van €11,50 voor €9.
  • Duur rondvaart: 3 uur.
  • Audioguide beschikbaar: NL/EN/DE/FR/IT/ES.
  • Tijdens de vaart is een kleine kaart beschikbaar, met een assortiment van dranken en etenswaren. Het gebruiken en nuttigen van meegenomen etenswaren en consumpties is niet toegestaan.
  • Voldoende parkeergelegenheid bij afvaartlocatie op loopafstand.

Rederij van Hulst
Zwaaikom 8
2225HX Katwijk

Molenrondvaart over de Kagerplassen
Ontdek de vele molens, de prachtige Hollandse polders en authentieke dorpen aan de Kagerplassen tijdens de unieke 1 uurs molen rondvaart van Rederij van Hulst.Je vertrekt vanuit het prachtige plaatsje Warmond aan de Kagerplassen, niet ver van Leiden en de wereldberoemde Keukenhof.

Stap aan boord van de comfortabele rondvaartboot en laat je meevoeren langs de historische windmolens die het idyllische Hollandse polderlandschap sieren.

Tijdens de unieke molenrondvaart ervaring zul je getuige zijn van de rijke geschiedenis van de Kagerplassen, omgeven door weelderige groene natuur, kabbelend water en….. veel molens. Terwijl de zeilen van de authentieke windmolens sierlijk draaien, lijkt het alsof de tijd stil staat. De betoverende sfeer van het water en de eeuwenoude molens creëren een onvergetelijke reis terug in de tijd.

Bewonder tijdens de 1 uur durende molenrondvaart de vele werkende windmolens. Ze zijn belangrijk voor het droogleggen van de polders, die soms wel tot 5 meter onder zeeniveau liggen. De ervaren kapiteins en een uitgebreide audiogids zullen boeiende verhalen en interessante feiten delen over de windmolens, het landschap en de geschiedenis van het droogleggen van grote delen van ons land.

Welkom aan boord, neem een lekker kopje koffie of een heerlijk drankje en laat je meeslepen op een reis vol geschiedenis, natuurlijke schoonheid en ontspanning. Tijdens de vaart is een kleine kaart beschikbaar, met een beperkt assortiment aan dranken en etenswaren.

Er zijn voldoende parkeergelegenheden bij de vertrek locatie op loopafstand. Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden.

Kijk voor meer informatie op de website van Rederij van Hulst.