Molen en Meren vaartocht vanuit Warmond met Rederij van Hulst!

4.7 / 5 (3 beoordelingen)

Stap aan boord voor een 1,5 uur durende rondvaart met Rederij van Hulst. Een mooie vaartocht over de Kagerplassen. Tijdens de vaartocht zie je de meeste gerestaureerde poldermolens en geniet je van het Groene Hart.

4.7 / 5 (3 beoordelingen)

  • 2 tickets voor de Molen en Merentocht vanuit Warmond met Rederij van Hulst, t.w.v. €52.
  • De voucher(s) is geldig t/m 30 november 2023.

  • Ontdek het meest molenrijke plassengebied van Nederland: de Kagerplassen!
  • Bewonder de uitgestrekte weidelandschappen en de tientallen historische molens.
  • Vanaf het water heb je een mooi uitzicht op deze bijzondere omgeving.
  • De kapitein informeert je gedurende de vaart over alle bezienswaardigheden.
  • Rederij van Hulst laat je Holland van zijn beste kant zien.
  • Bij mooi weer geniet je aan het dek en heb je weids uitzicht over de omgeving.
  • Ideaal uitje om de historische molens en de Nederlandse natuur te ontdekken!

  • Let op! Vooraf reserveren is verplicht. Volg de stappen op de voucher om je tickets van Ticketveiling.nl te reserveren bij Rederij van Hulst. Na het reserveren ontvang je de definitieve tickets van Rederij van Hulst.
  • De ticket zijn je entreebewijs. Download de tickets op je smartphone of neem de tickets geprint mee naar Rederij van Hulst.
  • Bekijk hier alvast de beschikbaarheid.
  • Na het winnen van de veiling kun je speciale kindertickets kopen van €10 voor €8.
  • De rondvaart duurt 1,5 uur.
  • Audioguide beschikbaar: NL/EN/DE/FR/IT/ES.
  • Tijdens de vaart is een kleine kaart beschikbaar, met een assortiment dranken en etenswaren. Het gebruiken en nuttigen van meegenomen etenswaren en consumpties is niet toegestaan.

Rederij van Hulst
Gemeentehaven 1
2361 CM Warmond

Molen en Merentocht (vanuit Warmond)
Ontdek de schoonheid van de Kagerplassen terwijl je geniet van de serene rust en de prachtige omgeving. Stap aan boord van een 1,5 uur durende rondvaart en laat je meevoeren door de mooie wateren van dit unieke natuurgebied. De Kagerplassen is een waar juweel van de Nederlandse natuur. Laat je betoveren door de serene rust, uitgestrekte wateren en weelderige groene oevers.

De Kagerplassen kenmerkt zich door zijn ondiepe plassen en eilanden. De eilanden zijn polders en worden nog steeds bemaald door 18 in bedrijf zijnde en gerestaureerde poldermolens. Of je nu een geschiedenis- en cultuurliefhebber bent of gewoonweg wilt genieten van de prachtige natuur, de rondvaart over de Kagerplassen met zijn vele molens is een must-do ervaring.

Reserveer vandaag nog je plekje aan boord en laat je meevoeren op een reis vol schoonheid en ontdekking!

Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vetrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden naar de opstapplaats van de rondvaart.

Kijk voor meer informatie op de website van Rederij van Hulst.