Een ballonvaart van 1 tot 1,5 uur incl. champagne in Zuid-Holland!

Geniet van een exclusieve en adembenemende luchtballonvaart van 1 tot 1,5 uur met Ballondeluxe.nl inclusief champagne. Na afloop krijg je een certificaat als herinnering aan een mooie ballonvaart.

  • 2 tickets voor een exclusieve ballonvaart met Ballondeluxe.nl van 1 tot 1,5 uur incl. champagne, t.w.v. €680.
  • De voucher is geldig t/m 3 oktober 2023
  • Locatie: opstappen in regio Zuid-Holland.

  • Een ballonvaart is een prachtige en unieke belevenis.
  • Inclusief alle benodigde verzekeringen en opstijgvergunningen.
  • Je zult je omgeving vanuit een heel ander punt beleven.
  • Een luchtballonvaart moet je echt eens gedaan hebben in je leven.
  • Na afloop drink je champagne en krijg je een certificaat als herinnering aan een mooie ballonvaart.
  • In een luchtballon heb je gegarandeerd geen last van hoogtevrees.

  • Mede door de windrichting kan de locatie veranderen, houd er dus rekening mee dat de opstaplocaties flexibel zijn.
  • Minimumleeftijd is 6 jaar. Kinderen van 6 t/m 12 jaar alleen onder begeleiding van een volwassene.

  • Let op! Vooraf reserveren is verplicht. Meer informatie vind je op de voucher.
  • Kijk op de website van Ballondeluxe voor de actuele informatie en opstapplaatsen.

Laat je droom in vervulling gaan met een zeer exclusieve luchtballonvaart van 1 tot 1,5 uur met Ballondeluxe.nl inclusief champagne. Een luchtballonvaart is iets dat je echt eens gedaan moet hebben in je leven. Je zult je omgeving vanuit een heel ander punt beleven en neerkijken op alles waar je met de luchtballon overheen vaart. Daarnaast wordt ook betrokken bij de opbouw en het inpakken van de ballon. Na afloop geniet je van glaasje champagne en krijg je een certificaat als herinnering aan een mooie ballonvaart.

Een ervaring om nooit te vergeten!

Kijk voor meer informatie op de website van Ballondeluxe.