Exclusieve en adembenemende ballonvaart met Deluxe ballonvaart van 1 tot 1,5 uur incl. champagne!

Geniet van een exclusieve en adembenemende luchtballonvaart van 1 tot 1,5 uur met Ballondeluxe.nl inclusief champagne. Na afloop krijg je een certificaat als herinnering aan een mooie ballonvaart. Je hebt de keuze uit 30 opstaplocaties door heel Nederland. Een ervaring om nooit te vergeten!

t.w.v. € 320,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

Deze locatie is wegens de nieuwe corona restricties gesloten tot nader orde.

  • 1 ticket voor een zeer exclusieve ballonvaart met Ballondeluxe.nl van 1 tot 1,5 uur incl. champagne, t.w.v. € 320.
  • Geldig voor 1 persoon.
  • De voucher is geldig t/m 3 oktober 2021.
  • Locatie: je hebt keuze uit 30 opstaplocaties door heel Nederland.

  • Een ballonvaart is een prachtige en unieke belevenis.
  • Je hebt keuze uit 30 opstaplocaties door heel Nederland, zie hier de geplande rondvaarten!
  • Inclusief alle benodigde verzekeringen en opstijgvergunningen.
  • Je zult je omgeving vanuit een heel ander punt beleven.
  • Een luchtballonvaart moet je echt eens gedaan hebben in je leven.
  • Na afloop drink je champagne en krijg je een certificaat als herinnering aan een mooie ballonvaart.

  • Voor de regio Noord- en Zuid-Holland geldt een toeslag van €15 per persoon, ter plekke te voldoen.
  • Je vaart met maximaal 8 personen. In regio Zwolle kan een 12-persoons mand worden ingezet.
  • Mede door de windrichting kan de locatie veranderen, houd er dus rekening mee dat de opstaplocaties flexibel zijn.
  • Minimumleeftijd is 6 jaar. Kinderen van 6 t/m 12 jaar alleen onder begeleiding van een volwassene.
  • Een mondkapje dragen is tijdens de vaart verplicht.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Kijk op de website van Deluxe ballonvaart voor de actuele informatie.
  • Print dit e-ticket uit en neem deze mee naar de rondvaart.
  • Reserveren is verplicht. Dit kan online via de website van Ballondeluxe.nl.
  • Kijk voor de actuele informatie op https://www.ballondeluxe.nl/

Ballondeluxe.nl

Laat je droom in vervulling gaan met een zeer exclusieve luchtballonvaart van 1 tot 1,5 uur met Ballondeluxe.nl inclusief champagne. Een luchtballonvaart is iets dat je echt eens gedaan moet hebben in je leven. Je zult je omgeving vanuit een heel ander punt beleven en neerkijken op alles waar je met de luchtballon overheen vaart. Daarnaast wordt ook betrokken bij de opbouw en het inpakken van de ballon. Na afloop geniet je van glaasje champagne en krijg je een certificaat als herinnering aan een mooie ballonvaart.

Een ervaring om nooit te vergeten!

Kijk voor meer informatie op de website van Ballondeluxe.nl.