Ticket Sprookjesweken in Kinderpretpark Julianatoren!
Populair

Stap tijdens de Sprookjesweken, van 13 juli t/m 1 september, in een betoverende wereld vol magie waar sprookjes tot leven komen! Te gekke attracties, ontmoet sprookjesfiguren zoals Roodkapje en Robin hood en bekijk de magische sprookjesshows!

Populair

  • Ticket Sprookjesweken in Kinderpretpark Julianatoren, t.w.v €29,50.
  • De voucher is eenmalig geldig in de periode van 1 juli t/m 1 december 2024.
  • Let op! De voucher is niet geldig op: 18 & 25 juli + 1, 8 , 15 en 22 augustus 2024.
  • De sprookjesweken vinden plaats van 13 juli t/m 1 september 2024.

  • Ontmoet bekende sprookjesfiguren zoals Roodkapje, Sneeuwwitje en Robin Hood.
  • Laat je meeslepen door de theatershow ‘Jul & Julia en het Magische Kristallenpaleis’ en ‘Jul & Julia's prins en prinsessenbal’ (+ meet & greet)!
  • Zing en dans tijdens het betoverende sprookjesfeest!
  • Geniet van méér dan 60 te gekke attracties en sprookjesshows.
  • Leuke restaurantjes en kiosken met de lekkerste hapjes.
  • Het perfect uitje met het hele gezin voor kinderen van 2 t/m 10 jaar!

  • Let op! Vooraf reserveren via de website van Julianatoren is verplicht. Meer informatie vind je na aankoop.
  • Let op! Gratis entree voor kinderen tot 2 jaar.
  • Honden zijn welkom in het pretpark, m.u.v. het Jul & Julia Theater en in de attracties.
  • Exclusief parkeerkosten van €10.

Julianatoren
Amersfoortseweg 35
7313 AC Apeldoorn

Sprookjesweken in Kinderpretpark Julianatoren
Stap tijdens de Sprookjesweken, van 13 juli t/m 1 september, in een betoverende wereld vol magie, waar sprookjes tot leven komen!

Ontdek de te gekke attracties en laat je betoveren door de vele sprookjesshows met de geliefde Julianatoren-karakters. Ontmoet bekende sprookjesfiguren, zoals Roodkapje, Sneeuwwitje en Robin Hood, in het echt en laat je meeslepen door de avonturen in de theatershow ‘Jul & Julia en het Magische Kristallenpaleis’. Dans en zing mee bij de parkshow ‘Jul & Julia Prinsen- en Prinsessenbal ‘ en beleef nog veel meer betoverende activiteiten. Kom ook en laat je dromen werkelijkheid worden!

Sprookjes Speurtocht
In de nieuwe Sprookjesfilm ‘Jul & Julia en het Grote Sprookjesavontuur’ (te zien v.a. 1 juli 2024 op het YouTube-kanaal van Kinderpretpark Julianatoren), heeft de heks uit wraak alle spulletjes van de sprookjesfiguren gestolen. Help mee om de spullen weer terug te vinden zodat het Sprookjesfeest om 17:00 uur in het park door kan gaan!

Parkshows

  • Jul & Julia en het Magische Kristallenpaleis
    reis jmee *naar een kristallenpaleis waar prinses Isabella een groot probleem heeft: de sprookjeskristallen van geluk, liefde, hoop & vriendschap zijn kapot.
  • Jul & Julia's Prinsessenbal
    Bij Jul & Julia’s Prinsen- en Prinsessenbal verwelkomen Jul & Julia alle bezoekers in hun prachtige koninklijke kleding. Betover de dansvloer en schitter als een échte prins of prinses.
  • Cas de Ranger’s Robin Hood Show
    Word net zo stoer als Cas de Ranger en Robin Hood bij Cas de Ranger’s Robin Hood Show. Test je rangerskills, verken het bos, spot dieren en beleef spannende avonturen.
  • Sprookjesfeest
    Zing en dans mee op de betoverende klanken van de vrolijkste Julianatoren-liedjes. En voor wie nog niet de gelegenheid heeft gehad om zich op een sprookjesachtige plaat vast te laten leggen, dan is dit de kans!

Klik hier voor meer informatie over de sprookjesweken in Kinderpretpark Julianatoren.

Kijk voor meer informatie op de website van Kinderpretpark Julianatoren.

€ 24,50 € 29,50
17%
€ 5