2 tickets voor Plopsaqua Landen-Hannuit in België!

4.9 / 5 (9 beoordelingen)

Laat je betoveren door het nieuwste waterpretpark Plopsaqua Landen-Hannuit. In dit waterpark staat zowel ontspanning, recreatie als sport centraal. Gegarandeerd een magische beleving voor iedere bezoeker om nooit te vergeten!

4.9 / 5 (9 beoordelingen)

  • 2 tickets voor Plopsaqua Landen-Hannuit - groter dan of gelijk aan 1 meter, t.w.v. €55.
  • Na het winnen van de veiling kun je kindertickets - groter dan of gelijk aan 85 cm en tot onder 1 meter aanschaffen voor €13,50.
  • De voucher(s) is geldig t/m 13 juli 2025.

  • In dit waterpark staat zowel ontspanning, recreatie als sport centraal.
  • Maya De Bij en Bumba nemen je mee op een avontuurlijke tocht door hun magische bloemen- en circuswereld.
  • Laat je meesleuren in de stroming van de Wild River.
  • Glijd van de drie spectaculaire glijbanen: Sky Drop, De Glijdende Banden en de Disco Slide.
  • Voor de kleintjes is er een Bumba's peuterbad.
  • Na afloop geniet van heerlijke frietjes in de Maya Snack.

  • Toegang: de voucher is je entreebewijs. Download de voucher op je smartphone of neem de voucher geprint mee naar Plopsaqua Landen-Hannuit.
  • Kinderen t/m 11 jaar en kinderen zonder zwemdiploma hebben alleen toegang onder begeleiding van iemand met een minimumleeftijd van 15 jaar.
  • De toegang tot het park impliceert de aanvaarding van het parkreglement. Dit reglement is ter beschikking aan de ingang van het park en is online raadpleegbaar via www.plopsaqua.be. Gelieve dit reglement duidelijk door te nemen alvorens het park te betreden. Dit reglement bevat eveneens ook informatie over de toegelaten badkledij.
  • Exclusief parkeerkosten (€12,50).
  • Het is niet toegestaan om eigen speelmateriaal mee te nemen.
  • Bekijk hier de actuele openingstijden van Plopsaqua Landen-Hannuit.
Tickets bijkopen

Plopsaqua Landen-Hannuit
Rue de Landen 187
4280 Hannut

Waterpret bij Plopsaqua Landen-Hannuit
Ontdek het prachtige en enorme waterparadijs van Plopsaqua Landen-Hannuit. In dit waterpretpark komen je wildste dromen tot leven! Laat je meevoeren op de stroming van de Wild River en geniet van Maya’s prachtige bloemenwereld. Flip, Maya’s beste vriend, beweert de leukste glijbaan te hebben in De Watertuin. Geef jij hem gelijk? Test zowel Flip’s Glijbaan als de Aqua’Splash en ontdek welke glijbaan jouw hart sneller doet slaan. Het avontuur nog niet moe? Trotseer een subtropische storm met metershoge golven in Het Stormbad of wring je door haarspeldbochten op een boei in De Glijdende Banden! Echter waaghalzen kunnen terecht in de Sky Drop waarbij je van maar liefst 20 meter een vrije val maakt.

Ook de allerkleinsten kunnen in Plopsaqua Landen-Hannuit terecht voor hun allereerste wateravonturen. In de Kids Race kunnen de competitiebeesten testen wie er het snelst naar beneden raast in de Kids Race. Bovendien nodigt Bumba alle kleine clowns uit in Bumba’s Peuterbad waar ze op elk moment veilig in het water kunnen spelen.

Nood aan een welverdiende pauze? Kom tot rust in De Zweethut of kom lekker vertoeven in het buitengedeelte van Plopsaqua Landen-Hannuit, waar je volledig onderuit kan gaan op de zonnige Ligweide. Vlakbij bevindt zich bovendien de Buitenwaterspeeltuin, hét speelparadijs waar je heerlijk kan afkoelen op een bloedhete dag.

Plopsaqua Landen-Hannuit ligt gelegen langs de autosnelweg voor een optimale en vlotte bereikbaarheid. Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden.

Kijk voor meer informatie op de website van Plopsaqua Landen-Hannuit.