2 tickets voor Plopsaland De Panne in België!

4.7 / 5 (44 beoordelingen)

Kabouter Plop, Maya de Bij en Bumba heten je van harte welkom in Plopsaland De Panne! Het meest bezochte pretpark van België combineert de meest geliefde Studio 100-figuren met meer dan 55 outdoor- en indoorattracties!

4.7 / 5 (44 beoordelingen)

  • 2 tickets voor Plopsaland De Panne - groter dan of gelijk aan 1 meter, t.w.v. €97.
  • Na het winnen van de veiling kun je kindertickets - groter dan of gelijk aan 85 cm en tot onder 1 meter aanschaffen voor €18.
  • De voucher(s) is geldig t/m 13 juli 2025.

  • Maak een rit in méér dan 55 avontuurlijke attracties voor jong en oud!
  • Ontmoet je favoriete Studio100-figuren bij diverse meets & greets en shows.
  • Plopsaland De Panne is het meeste bezochte attractiepark van België!
  • Beleef Europa’s Best New Coaster: “The Ride to Happiness by Tomorrowland”
  • Stap in de boot en ga op een wonderlijke boottocht door het kabouterbos van Kabouter Plop.
  • Geniet van al het lekkers bij één van de vele horecagelegenheden.

  • Toegang: de voucher is je entreebewijs. Download de voucher op je smartphone of neem de voucher geprint mee naar Plopsaland De Panne.
  • Exclusief parkeerkosten (€15).
  • Honden zijn niet toegestaan in het park (m.u.v. blindengeleidehonden).
  • Bekijk hier de actuele openingstijden van Plopsaland De Panne.

Plopsaland De Panne
De Pannelaan 68
8660 De Panne

Plopsaland De Panne
Ontdek Plopsaland De Panne en gil de longen uit je lijf op The Ride to Happiness by Tomorrowland. In deze unieke coaster ga je maar liefst 5 keer overkop terwijl je karretje ook nog eens volledig ronddraait. Ontdek dit en meer dan 55 andere indoor- en outdoorattracties in het populairste pretpark van België.

Voor kleine avonturiers en grote daredevils
De gekke clown Bumba en zijn vrienden strijken neer met hun circus in Plopsaland De Panne! In het overdekte Circus Bumba wachten 5 attracties je op. Neem een duik in Tumbi’s Ballenbad en klim in Poppa’s Klimtoren naar het hoogste punt, waar je een prachtig uitzicht hebt over het volledige circus. Of wat dacht je van een rit in de Bumballoon? Hou je vast aan de takken van de bomen, want De Dolle Busrit is volledig op hol geslagen! Als kers op de taart neemt Bumba je mee op reis doorheen verschillende continenten.

In het overdekte Mayaland, kunnen de allerkleinsten bij slecht weer terecht voor eindeloos veel Plopsa-plezier. Bovendien leren ze de verkeersregels kennen in het Verkeerspark en dit onder streng toezicht van De Buurtpolitie. Ontdek de wereld van Tik Tak vanuit één van de kleurrijke bootjes in de gloednieuwe waterattractie of ontdek het magische Bos van Plop tijdens een heerlijk boottochtje. Mag het allemaal iets avontuurlijker? Kom samen met Mega Mindy het kwaad bestrijden en vang samen boeven op De Vliegende Fietsen!

Toch nood aan wat meer spanning? Betreed op eigen risico het mysterieuze Huis Anubis en verdwaal in de geheime gangen om vervolgens met een snelheid van 90 km/u een hoogte te bereiken van meer dan 30 meter. Achteraf neemt Halvar je graag mee op De Grote Golf, die je van links naar rechts langs scherpe rotsen sleept. Duik terug de geschiedenis in en ontdek een prehistorisch landschap vol dino’s tijdens een rit op de DinoSplash. Nood aan nòg meer kriebels? Maak je klaar voor een razendsnel avontuur in Heidi The Ride, de alombekende houten achtbaan in Plopsaland De Panne. In de #LikeMe Coaster ga je op een muzikaal avontuur samen met Caro, Camille, Vince en Yemi van #LikeMe! Bereid je voor op een spannende achtbaanrit op de tonen van de bekendste #LikeMe-hits. Wil jij het park vanop afstand bekijken? Waag je aan een duizelingwekkende vlucht op 70 meter hoogte in de Nachtwacht-Flyer!

Naast de vele attracties ontmoet je in Plopsaland De Panne ook al jouw favoriete Studio 100-helden zoals Samson & Marie, K3, Bumba & Maya De Bij. Zij verwelkomen je met alle plezier tijdens onvergetelijke Meet&Greets, spetterende optredens en betoverende events.

Shows & Evenementen
Ontmoet Piet Piraat & Berend Brokkenpap, Plop & Kwebbel, Maya & Willy, Bumba of Bumbina! Ga met hen op de foto als souvenir aan deze fantastische dag! Ontdek meer shows, Meet & Greets of alle evenementen in Plopsaland De Panne hier.

Plopsaland De Panne is gelegen in België nabij de kustlijn. Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden. Plopsaland De Panne beschikt over een ruim betaald parkeerterrein. Je kunt een parkingticket kopen aan de kassa. Kom je met het openbaar vervoer? Het station van De Panne bevindt zich op loopafstand van de ingang van het park (bereikbaar via aan speciaal wandelpad).

Kijk voor meer informatie op website van Plopsaland De Panne.