2 tickets voor Plopsa Coo Ardennes in België!

4.6 / 5 (21 beoordelingen)

Aan de voet van de Watervallen van Coo ligt dit avontuurlijke pretpark. Dit prachtige park in de Belgische Ardennen combineert de mooie natuur van de Ardennen met het grote avontuur van de spannende attracties van Plopsa voor de hele familie!

4.6 / 5 (21 beoordelingen)

  • 2 tickets voor Plopsa Coo Ardennes - groter dan of gelijk aan 1 meter, t.w.v. €59.
  • Na het winnen van de veiling kun je kindertickets - groter dan of gelijk aan 85 cm en tot onder 1 meter aanschaffen voor €14,50.
  • De voucher(s) is geldig t/m 13 juli 2025.

  • Nieuw! De Smurfer, ga op avontuurlijke rit door het bos van Smurfenland!
  • Aan de voet van de Watervallen van Coo in de Belgische Ardennen.
  • Een attractiepark met 25 avontuurlijke attracties voor de hele familie.
  • Glij in een rubberen bootje van de glijbaan in de DinoSplash.
  • In de Vlindervlucht ga je op een spannende vlucht door de wondere wereld van Maya de Bij.
  • Hoe snel raas jij naar beneden van de 600 meter lange bobslee?
  • Ontmoet één van je favoriete helden: Bumba, Plop of De Smurfen!
  • Bekijk kleine schattige aapjes op het Apeneiland en bewonder dieren als kippen en geiten van dichtbij in de Doorloopweide.

  • Toegang: de voucher is je entreebewijs. Download de voucher op je smartphone of neem de voucher geprint mee naar Plopsa Coo Ardennes.
  • Exclusief parkeerkosten (€12,50).
  • Honden zijn niet toegestaan in het park (m.u.v. blindengeleidehonden).
  • Bekijk hier de actuele openingstijden van Plopsa Coo Ardennes.
Tickets bijkopen

Plopsa Coo
Coo 4
4970 Stavelot

Plopsa Coo Ardennes
Plopsa Coo, gelegen aan de voet van de watervallen van Coo, is het park bij uitstek voor een onvergetelijke dag vol avontuur. Met meer dan 25 sensationele attracties geniet je van een heerlijke combinatie tussen natuur en avontuur, voor het hele gezin!

Ga op avontuur op meer dan 25 spannende attracties in de prachtige natuur!
Ben jij een echte waaghals? Waag je dan zeker aan een ritje op de 600 meter lange Bobslee of betreed de Mega Mindy Flyer waar je op 65-meter hoogte geniet van een prachtig uitzicht over Plopsa Coo en de wonderlijke watervallen van Coo. Hoogteliefhebbers genieten bovendien van een onvergetelijk uitzicht vanuit de Bel RTL Zetellift, zo zag je de Ardennen nog nooit! Wees wel op je hoede want er zouden boeven rondlopen in het park. Ga ze samen met Mega Mindy achterna in De Vliegende Fietsen. Hoe sneller je trapt, hoe hoger je gaat. Ga ook even langs bij Wickie de Viking en zijn vrienden en beleef de rit van je leven in Vicky The Ride waarbij je aan een topsnelheid doorheen het park vliegt. Krijg jij maar geen genoeg van die kriebels in je buik? Test dan zeker de Maya Splash uit of maak een rit doorheen het Smurfenbos in de gloednieuwe attractie De Smurfer. Mis ook de DinoSplash niet, een spannende attractie vol waterpret met drie glijbanen in een reusachtige vulkaan en langs prehistorische dinosaurussen!

De allerkleinsten leven zich volledig uit in De Doorloopweide, waar je omringd wordt door kippen, geiten en zoveel meer. Fan van dieren? Dat komt dan goed uit! Breng een bezoek aan het Apeneiland of ontdek het park vanop de rug van De Konijntjes.

Meet & Greet/ Evenementen
Geniet in Plopsa Coo Ardennes van het ruime aanbod shows en evenementen! Bekijk hier de shows en tijden.

Plopsa Coo Ardennes is gelegen in het prachtige natuurdecor van de Amblève-vallei in de Belgische Ardennen, aan de voet van de beroemde Watervallen van Coo. Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden. Plopsa Coo beschikt over een ruime betaalde parking, tickets hiervoor zijn te koop aan de kassa’s (€12,50).

Kijk voor meer informatie op de website van Plopsa Coo Ardennes.