Ticket voor Familiepark Mondo Verde + all you can eat!

4.8 / 5 (8 beoordelingen)

Kom langs en beleef het familiepark met het hele gezin! Het park is omgetoverd tot een prachtig familiepark, compleet met verschillende wereldtuinen, prachtige dieren en leuke attracties voor jong en oud!

4.8 / 5 (8 beoordelingen)

  • Ticket voor Familiepark Mondo Verde + all you can eat, t.w.v. €25.
  • De voucher is geldig t/m 31 mei 2024.

  • Inclusief all you can eat en drink, waaronder pasta, soep, broodjes, warme dranken en nog veel meer! Bekijk meer informatie voor het gehele concept.
  • Een familiepark met verschillende wereldtuinen, prachtige dieren en leuke attracties.
  • Het park beschikt over 25 hectare, waardoor families heerlijk kunnen genieten.
  • Leef je uit in één van de spectaculaire attracties op het water of in de lucht!
  • Struin eindeloos door de boeiende dierenwereld!
  • Bewonder de prachtige wereldtuinen, ontdek o.a. China, Oostenrijk en Spanje.
  • Er is voor jong en oud van alles te beleven in Familiepark Mondo Verde!

  • Reserveren is niet nodig. De voucher is je entreebewijs. Download de voucher op je smartphone of neem de voucher geprint mee naar Familiepark Mondo Verde.
  • Exclusief parkeerticket á €8,50.

Mondo Verde
Groene Wereld 10
6372PW Landgraaf

Beleef Familiepark Mondo Verde in Landgraaf
Ontdek het betoverende Mondo Verde, waar het park is omgetoverd tot een waar paradijs voor families. Verken onze diverse wereldtuinen, bewonder de prachtige dieren en geniet van de spannende attracties die het park te bieden heeft.

Stappen binnen in de wereld van avontuur en ontdek de schoonheid van verschillende culturen in onze wereldtuinen. Wandel door de kleurrijke bloemenperken, exotische plantensoorten en adembenemende landschappen over de hele wereld. Van de weelderige tropen tot aan de serene Japanse tuinen, er valt altijd iets nieuws te ontdekken.

Maak kennis met de charmante dierenbewoners, van kleurrijke vogels tot prachtige zoogdieren. Kom alles te weten over het gedrag en de leefwereld van deze dieren.

Voor de avonturiers beschikken ze over een breed scala aan attracties die zorgen voor gegarandeerd spanning en sensatie. Leef je uit in de verschillende waterattracties. Splash! Ga zwevend door de lucht in de Mondo Verde of schreeuw het uit in Treno. Joehoe! De volwassene avonturiers kunnen genieten van een bakje koffie op het terras, terwijl de kleine avonturiers spelen in één van de twee speeltuinen.

All You Can Eat
De volgende drink- en etenswaren zijn inbegrepen in het All You Can Eat:

  • Pasta (keuze uit bolognese, roomsaus & vegetarische saus)
  • Tomatensoep & groentesoep
  • Broodjes (keuze uit kaas, ham & salami)
  • Rijst (keuze uit kipkerrie, zoetzure saus & vegetarische saus)
  • Pannenkoeken (keuze uit naturel, stroop & poedersuiker)
  • Warme dranken (mits aangekochte beker van €1,00)
  • Ranja (mits aangekochte beker van €1,00)
  • Slush-ijs (mits aangekochte beker van €1,50)

Kijk voor meer informatie op de website van Familiepark Mondo Verde.

€ 18,95

€ 25
24%
€ 6,05