2 tickets voor Plopsa Indoor Coevorden!

4.7 / 5 (44 beoordelingen)

Laat je betoveren door de spannende wereld van Studio 100 en beleef een dag om nooit te vergeten in het mooiste indoorpretpark van Nederland: Plopsa Indoor Coevorden! Met 25 coole thema attracties is er genoeg te doen, binnen en buiten!

4.7 / 5 (44 beoordelingen)

  • 2 tickets voor Plopsa Indoor Coevorden - groter dan of gelijk aan 1 meter, t.w.v. €55.
  • Na het winnen van de veiling kun je kindertickets - groter dan of gelijk aan 85 cm en tot onder 1 meter aanschaffen voor €13,50.
  • De voucher(s) is geldig t/m 13 juli 2025.

  • Geniet van méér dan 25 coole binnen- en buitenattracties.
  • Beleef een onvergetelijke dag in het mooiste indoorpretpark van Nederland!
  • Ontmoet je favoriete helden zoals Bumba of Maya De Bij.
  • Zwaai en draai heen en weer in de mysterieuze Anubis-attractie.
  • In de Wickiebaan scheer je rakelings langs de ruige rotsen!
  • In het Theater beleef je iedere dag een leuke Bumba Show.
  • Kom een hapje eten in het Ploprestaurant of in de Mega Mindy Bar.

  • Toegang: de voucher is je entreebewijs. Download de voucher op je smartphone of neem de voucher geprint mee naar Plopsa Indoor Coevorden.
  • Exclusief parkeerkosten (€12,50).
  • Honden zijn niet toegestaan in het park (m.u.v. blindengeleidehonden).
  • Bekijk hier de actuele openingstijden van Plopsa Indoor Coevorden.
Tickets bijkopen

Je kunt 3 tickets bijkopen

Voor deze veiling kun je 3 tickets bijkopen voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt. Je betaalt voor je bijgekochte ticket geen administratiekosten.

Plopsa Indoor Coevorden
Reindersdijk 57
7751 SH Coevorden

Plopsa Indoor Coevorden
Beleef buitengewoon veel binnenpret met je favoriete Studio 100-figuren in het mooiste indoorpretpark van Nederland. De allerkleinste Ploppertjes tussen 2 en 10 jaar komen ogen en oren te kort tijdens hun eerste grote avonturen op maar liefst 25 betoverende binnen- en buitenattracties.

25 betoverende binnen- en buitenattracties
Ken jij alle K3-hits en danspasjes uit je hoofd? Swing samen met Hanne, Marthe & Julia op de dansvloer van de K3-Disco! Durf jij mee te varen op de Woeste Zee? Het vlot drijft als een heuse speelbal op de metershoge golven. Blijf je liever veilig aan wal? Verken de meest ruige rotsen en donkere grotten met Wickie de Viking op de Wickiebaan. Zwier en draai heen en weer op de mysterieuze twister Anubis. Vuur samen met Piet Piraat op de Scheve Schuit als een echte zeebonk een kanonskogel af. Heb jij geen hoogtevrees? De Vuurtoren neemt je mee hoog in de lucht waar je geniet van een prachtig uitzicht over het park. Houd je goed vast want voor je het weet vlieg je met een duizelingwekkende snelheid naar beneden! Blijf je liever zweven in de lucht? Dan mag je een ritje op de Vliegende Fietsen met Mega Mindy zeker niet missen. Hoe harder je trapt, hoe hoger je vliegt! Liever klimmen, glijden, kruipen of draaien in de leukste speeltuin van de Lage Landen? Er staan vele leuke kleurrijke speeltuigen jou op te wachten in de Bumbaspeeltuin!

Wat dacht je om als een echte brandweerman of -vrouw een hevige brand te blussen? Grote dierenvrienden kunnen verschillende schattige dieren van dichtbij bewonderen in Heidi’s Dierenweide! Ben jij avontuurlijk en heb je geen last van hoogtevrees? Beklim de gigantische Klimberg en wie weet bereik je wel de top! De Dansende Fonteinen droom je weg tijdens een bruisend waterschouwspel. Het wordt een dag om nooit meer te vergeten!

Meet & Greet/ Evenementen
Ontmoet Bumba & Bumbalu of De Smurfen! Ga met hen op de foto als souvenir aan deze fantastische dag! Ontdek meer shows, Meet & Greets of alle evenementen in Plopsa Indoor Coevorden hier.

Plopsa Indoor Coevorden is geleden in de Drentse stad Coevorden. Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en de actuele vertrektijden. Het park beschikt over een ruim betaald parkeerterrein. Voor €12,50 kun je een parkeerkaart halen bij het betaalautomaat bij de entree van het park. Voor fietsen en bromfietsen is er aan de ingang van het park een gratis stalling aanwezig.

Kijk voor meer informatie op de website van Plopsa Indoor Coevorden.

Tickets bijkopen

Je kunt 3 tickets bijkopen