2 tickets voor Food Circus 3 of 4 september in De Waarbeek!

Food Circus extra all-inclusive genieten op 3 of 4 september! Naast het standaard aanbod kun je op deze dag extra genieten van onbeperkt hamburgers, churro's, suikerspin, popcorn, speciale friet en nog veel meer!

Hengelo, Overijssel

t.w.v. € 33,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor het Food Circus in Attractiepark De Waarbeek, t.w.v. €33.
  • De voucher is geldig op 3 of 4 september 2022.
  • Locatie: Twekkelerweg 327, 7554SC Hengelo.

  • Op 3 of 4 september kun je EXTRA all inclusive genieten met naast het standaard aanbod óók onbeperkt hamburgers, churro’s, suikerspin, popcorn, speciale friet en nog veel meer!
  • Een familiepretpark met meer dan 30 nostalgische attracties die volledig draait op groene energie.
  • Het Attractiepark is te vinden in de prachtige Twentse bossen.
  • Met de oudste nog werkende stalen achtbaan van de wereld: de Rodelbaan.

  • Dit event is geschikt voor alle leeftijden.
  • Exclusief parkeerkosten (€4,95).
  • Huisdieren zijn toegestaan mits ze zijn aangelijnd.
  • Tijdens deze dagen is het park geopend van 10:00 tot 17:00 uur.
Tickets bijkopen

  • De voucher(s) vind je terug in je profiel bij gewonnen veilingen of klik op 'tickets' in de app.
  • Let op! De voucher(s) geeft je eenmaal toegang tot De Waarbeek en wordt bij de ingang op uniekheid gecontroleerd.
  • Kijk op de website van De Waarbeek voor de actuele informatie en de openingstijden.

Food Circus in De Waarbeek 3 of 4 september 2022!

Op 3 of 4 september is een bezoek aan het attractiepark extra all-inclusive! Naast het standaar aanbod kun je op deze dag extra genieten van onbeperkt hamburgers, churro's, suikerspin, popcorn, speciale friet en nog veel meer!

All-inclusive formule: spelen, eten en drinken voor een vaste lage prijs. Zo kun je de gehele dag geiten van onbeperkt fruit, belegde broodjes, friet, snacks, sauzen, soep van de dag, koffie, thee, limonade en waterijs!

Midden in Twente, dichtbij de A1

De Waarbeek is erg goed te bereiken. De A1 ligt op enkele minuten van het park. De reistijden vanuit Oldenzaal, Almelo, Enschede zijn ongeveer 15 minuten. Vanuit de andere grote steden in onze omgeving Apeldoorn, Arnhem en Zwolle +/- 45 minuten. Maar ook vanuit Duitsland zijn ze erg goed te bereiken. Ben je milieubewust en kom je op de fiets? Er is genoeg stallingsruimte voor de fiets. Ook via NS Station Hengelo zijn ze goed te bereiken met de fiets of het openbaar vervoer. Kijk op 9292ov voor de dienstregeling. In de omgeving van het park zijn ook diverse overnachtingsmogelijkheden. Zo kun je je dagje Waarbeek combineren met tal van andere leuke bezigheden in Twente.

Kijk op de website van De Waarbeek voor meer informatie.

Twekkelerweg 327
7554 SC Hengelo