2 tickets voor een uitdagend potje midgetgolfen bij Midget Golfbaan Parkhaven in Rotterdam!

Sla je slag op de 18-holes Midget Golfbaan Parkhaven in Rotterdam. Midget Golfbaan Parkhaven is gelegen op een prachtige locatie midden in de bruisende stad Rotterdam. Verscholen tussen het loof, naast het schitterende Park en aan de voet van de Euromast. Wie gaat er met de winst naar huis?

Rotterdam, Zuid-Holland

t.w.v. € 15,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor een potje midgetgolfen bij Midget Golfbaan Parkhaven t.w.v. € 15.
  • 4 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Rotterdam (Parkhaven 22, 3016 GM).

  • 18 uitdagende holes met leuke obstakels.
  • Er zijn holes met loopings, heuvels, tunnels en schansen.
  • Gelegen op een prachtige locatie midden in de bruisende stad Rotterdam.
  • Midget Golfbaan Parkhaven beschikt over een familierestaurant en terras waar je terecht kunt voor een hapje en drankje.
  • Een sportief en gezellig dagje uit voor jong en oud!
  • Voor kinderen t/m 3 jaar zijn er leuke speelgoedsticks, zodat zij ook kunnen meedoen.

  • Midgetgolf is geschikt voor iedereen vanaf 4 jaar.
  • Een potje midgetgolf duurt ongeveer 75 minuten.
  • Houd rekening met gepaste kleding (geen pumps, geen ‘zondagse’ kleding).
  • Per baan zijn maximaal 6 spelers toegestaan.
  • Het nuttigen van eigen consumpties is helaas niet toegestaan.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Reserveren is verplicht. Meer informatie vind je op de voucher.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die Midget Golfbaan Parkhaven heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
  • Kijk op de website van Midget Golfbaan Parkhaven voor de actuele informatie en openingstijden.

Midget Golfbaan Parkhaven

Geniet bij Midget Golfbaan Parkhaven van een sportief en gezellig dagje weg. Midget Golfbaan Parkhaven heeft 18 uitdagende holes met leuke obstakels. Iedere baan is anders en naarmate je van baan naar baan gaat, wordt het steeds moeilijker. Voor kinderen tot 4 jaar zijn er leuke speelgoedsticks waarmee ze op hun manier ook lekker mee kunnen doen. Trek gekregen? Geniet dan in het gezellige familierestaurant en op het heerlijke terras van de lekkerste gerechten.

Deze midgetgolfbaan bevindt zich op een prachtige plek midden in de bruisende stad Rotterdam, naast het schitterende park en aan de voet van de Euromast.

Kijk voor meer informatie op de website van Midget Golfbaan Parkhaven.

Parkhaven 22
3016 GM Rotterdam