2 tickets voor Klimpark Warredal in België!

Hou je van avontuur en durf je het aan om op grote hoogtes hindernissen te doorstaan? Bezoek dan Klimpark in Adventure Park Warredal en beleef een spannende dag vol avontuur!

Neeroeteren, Neeroeteren

t.w.v. € 46,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor Klimpark Warredal t.w.v. € 46.
  • Geldig t/m 9 november 2021.
  • Locatie: Ketelstraat 77, 3680 Neeroeteren België

  • Vijf parcours, verdeeld in verschillende moeilijkheidsgraden en hoogtes.
  • Klim en klauter door netten, over touwbruggen en trotseer tal van balanceerelementen.
  • Geniet van een adembenemend uitzicht vanop de 200 meter lange Zipline.
  • Het Klimpark in Adventure Park Warredal is geschikt voor jong en oud.
  • Een spannende en onvergetelijke dag vol avontuur!

  • Minimum leeftijd 4 jaar.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Kijk op de website van Klimpark Warredal voor de actuele informatie en openingstijden.

Klimpark Warredall

Adventure Park Het Warredal ligt gelegen in de prachtige natuur, tussen talrijke bomen aan de rand van het park “Hoge Kempen”. In het Klimbos kun je terecht voor enkele uren plezier op spectaculaire (hoogte)parcours. Het klimpark telt vijf parcours met verschillende hoogtes en moeilijkheidsgraden. Iedereen kan zo zijn eigen uitdaging kiezen. Bij de start wordt je goed beveiligd zodat je zonder zorgen aan het parcours kan beginnen. Klim en klauter door de netten, over touwbruggen en trotseer tal van balanceerelementen. Geniet tot slotte van een adembenemend uitzicht vanop de 200 meter lange Zipline.

Hoe moet ik mij kleden?
  • Schoenen: dichte schoenen zijn verplicht, sandalen en teenslippers zijn niet toegestaan
  • Sieraden: verboden
  • Kleding: sportkleding is verplicht, rokken en jurken zijn verboden
  • Haar: lang haar wordt vastgebonden in een staart

Kijk voor meer informatie op de website van Klimpark Warredal.

Ketelstraat 77
3680 Neeroeteren