2 tickets voor Het Italië Evenement op 20, 21, 22 mei 2022 in Haarzuilens!

Smaakvol genieten bij het Italië evenement op 20, 21, 22 mei 2022 Laat je inspireren door de geweldige Italiaanse muziek, de bijzondere Italiaanse sfeer en de mix van traditionele en moderne gerechten.

Haarzuilens, Utrecht

  • 2 tickets voor Het Italië Evenement, t.w.v. € 39.
  • Eenmalig geldig op 20, 21, 22 mei. Let op: je dient voor 11:30 uur binnen te zijn.
  • Locatie: Kasteel de Haar - (Kasteellaan 1, 3455RR, Haarzuilens).

  • Vrijdag 20 mei 2022
  • Zondag 22 mei 2022

  • Waan je in een wereld waar alles Italiaans is!
  • Ontdek de 'Tour del Vino' waar je kunt zien en proeven.
  • Geniet van de geweldige Italiaanse muziek, heerlijke traditionele en moderne gerechten en de bijzondere Italiaanse sfeer.
  • Met meer dan 250 artiesten, koks, kunstenaars en exposanten in een karakteristieke omgeving.
  • Tijdens de verschillende optredens op de podia zal er gelachen, gezongen en gedronken worden.
  • Ontdek de vele bbq-mogelijkheden en kom proeven. De lange tafels staan gedekt, want behalve vlees, vis en pizza staan er heerlijke vegetarische gerechten op het menu.
  • Leuke speelactiviteiten voor de kids!
  • Het evenement is makkelijk bereikbaar.
  • Gratis entree voor kinderen t/m 12 jaar.

  • € 10 parkeerkosten per auto, per dag. Parkeerkaarten kunnen worden gekocht bij de kassa’s van Kasteel de Haar.
  • Let op: kinderen tot en met 12 jaar mogen gratis naar binnen, maar kunnen zich ook helemaal uitleven. Er is een mega-springkussen en voor de echte waaghalzen is er ook Le Perle dell'Acqua. Wie kan er op water lopen zonder te vallen of nat te worden? Daarnaast kunnen de kids hun gezicht laten omtoveren tot een prachtig kunstwerk.
  • Honden zijn, mits aangelijnd, toegestaan.
  • Let op: voor 11:30 dienen je vouchers gescand te zijn.

  • De voucher(s) geeft eenmaal toegang tot Het Italië Evenement en wordt bij de ingang van Het Italië Evenement op uniekheid gecontroleerd.
  • Het reserveren van een tijdslot is voor alsnog niet nodig. Mocht hier verandering in komen dan stellen wij je daar tijdig per e-mail van op de hoogte.
  • Kijk op de website van Italië Evenement voor actuele informatie
  • Bekijk hier de maatregelen rondom het coronavirus.

Het Italië Evenement 2022

In mei staan er weer 3 heerlijke Italiaanse feestdagen in de agenda. Het Italië Evenement rond Kasteel de Haar belooft ook dit jaar weer een ultieme mix te worden van tradities en nieuwe verrassingen. De Italiaanse driedaagse biedt al sinds 2004 volop keuken- en kofferinspiratie voor Italië-liefhebbers. Geniet van de geweldige Italiaanse muziek, heerlijke traditionele en moderne gerechten en de bijzondere Italiaanse sfeer.

Je bent van harte welkom op de bruisende marktpleinen en gezellige terrassen, bij de diverse proeverijen en foodtrucks. Het allerlekkerste uit Italië rechtstreeks naar Nederland. Aan tafel!

Tour del Vino
De lekkerste route door de tuinen van Kasteel de Haar is de wijnroute. Met de speciale routekaart in de hand wandelt u van proeverij naar proeverij. U maakt kennis met bijzondere wijnhuizen en ambachtelijke producenten, terwijl u ook reisinspiratie opdoet. Iedere wijn vertelt namelijk iets over de streek van herkomst. Smaakt de wijn naar meer, dan neemt u uw favorieten flessen mee naar huis. En mocht u nieuwsgierig zijn geworden naar een prachtige regio, dan wensen wij u een prettige vakantie.

Veggitalian
De carpaccio uit Venetië, de Milanese ossobuco of de pizza Napoletana; ze zijn uitgegroeid tot Italiaanse klassiekers. Maar wist u dat het in de laars ook heerlijk smullen is zónder vlees of vis? Sterker nog, in Italië vind je de beste vega-restaurants van Europa! Joia in Milaan geniet zelfs een sterrenstatus. Tijdens het Italië Evenement laten diverse koks zich van hun groenste kant zien. Bezoek de proeverijen en workshops!

Zandkunstenaar
Italië is één groot openluchtmuseum met al zijn monumenten en markante gebouwen. Het liefst hadden we het Colosseum, de kathedraal van San Marco en de toren van Pisa dit weekend naar het evenement gehaald, maar helaas… Het beste alternatief krijgt u van de Zandkunstenaar. Hij tovert de bekende gebouwen tevoorschijn tijdens een aantal exclusieve voorstellingen. Extra leuk voor de kinderen! En nu maar hopen dat die toren van zand overeind blijft.

Kasteel de Haar

Ook dit jaar vindt het Italië Evenement plaats in de prachtige parken en tuinen van Kasteel de Haar in Haarzuilens. Het kasteel is niet alleen het grootste kasteel van Nederland, het is ook door de lezers van de Telegraaf uitgeroepen tot het mooiste kasteel van Nederland.

  • Vrijdag 20 mei: 10.00-18.00 uur | Vòòr 11:30 uur dienen de vouchers gescand te zijn.
  • Zaterdag 21 mei: 10.00-18.00 uur | Vòòr 11:30 uur dienen de vouchers gescand te zijn.
  • Zondag 22 mei: 10.00-18.00 uur | Vòòr 11:30 uur dienen de vouchers gescand te zijn.
Kijk voor meer informatie op de website van Het Italië Evenement.

Kasteellaan 1
3455RR Haarzuilens