Een hele dag (8 uur) scooter rijden door Zeeland!

Natuur, cultuur of liever een gastronomische scootertocht langs de Ooster- of Westerschelde in Zeeland. Boek snel jij scooter tocht bij Scooter huren Zeeland!

Yerseke, Zeeland

t.w.v. € 60,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 8 uur lang scooter rijden in Zeeland, t.w.v. € 60.
  • Geldig voor 1 persoon.
  • Geldig t/m 29 oktober 2022.
  • Locatie: Kerkplein 14, 4401ED, Yerseke.

  • Geniet van een heerlijke dag in de buitenlucht.
  • Toeren door Zuid-Beveland.
  • Maak een ritje naar het strand en geniet van het prachtige uitzicht.
  • De scooters hebben een stijlvol design.

  • Een scooter- of autorijbewijs is verplicht.
  • Het dragen van een helm is niet verplicht.
  • Geldig om maandag t/m zaterdag.
  • Voor een eventuele bijrijder geldt een meerprijs van €10 (ter plekke te voldoen).
Tickets bijkopen

  • Let op: het reserveren van een datum is momenteel verplicht! Meer informatie vind je na het winnen op de voucher.
  • Kijk op de website van Scooter Huren Zeeland voor de actuele informatie en openingstijden.

Scooter huren Zeeland

Ontdek Zeeland op de ultieme manier, toerend met de scooter. Neem een kijkje in de omgeving van  Zuid-Beveland, met de gezellige en historische stad Goes als middelpunt. Met de scooter rij langs  prachtige bloemdijken, begroeid met rijen populieren en uitbundige bloeiende bloemen in de Zak van Zuid-Beveland. Pak de scooter, ga erop uit en leer de omgeving kennen!

Kijk voor meer informatie op de website van Scooter huren Zeeland.

Kerkplein 14
4401ED Yerseke