4 uur cruisen op een E-Chopper bij GOGO Rent!

4.9 / 5 (7 beoordelingen)

Wil jij Deventer op een unieke manier verkennen? Huur dan voor 4 uur een hippe E-Chopper bij GOGO Rent en cruise door de stad en de omgeving!

4.9 / 5 (7 beoordelingen)

  • Met 2 personen 4 uur cruisen op een e-chopper, t.w.v. €100.
  • De voucher is geldig t/m 31 december 2023.

  • Rij per persoon op een E-chopper.
  • Geniet van de prachtige landschappen in Deventer en omgeving.
  • Op de stoere E-chopper zie jij op een leuke manier veel van de omgeving in korte tijd.
  • Een leuk en gezellig uitje met vrienden, familie of collega's.
  • Een perfect uitje op een zonnige dag.
  • Ontspannen en milieuvriendelijk op een unieke manier de omgeving ontdekken.

  • Let op! Vooraf reserveren is verplicht. Je dient telefonisch of via het contactformulier van GOGO Rent te reserveren. De contactgegevens vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
  • Bekijk hier de actuele openingstijden van GOGO Rent.
  • Het dragen van een helm is niet verplicht.
  • Je dient in het bezit te zijn van een (scooter)rijbewijs.
  • Met een volle accu kun je ongeveer 70 km afleggen.
Tickets bijkopen

GOGO Rent
Schonenvaardersstraat 8 A
7418CC Deventer

GOGO Rent Deventer
Ontdek Deventer en omgeving op een unieke, stoere en milieuvriendelijke manier!  Huur voor 4 uur een hippe E-Chopper bij GOGO Rent en cruise door de stad en/of de prachtige omgeving! De stoere E-choppers bij GOGO Rent zijn 100% elektrisch en hebben een strak design. De E-choppers zijn gemakkelijk te besturen en vervoeren jou veilig naar de mooiste plekken. Ideaal voor gezellig uitje met je vrienden, familie of collega's!

Kijk voor meer informatie op de website van GOGO Rent.

Dit bedrag is excl. € 5,50 administratiekosten. Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen. Voor meer informatie bekijk ook de algemene voorwaarden.