Ticket voor Zandsculpturen Garderen!

4.7 / 5 (10 beoordelingen)

Midden op de Veluwe bevindt zich een unieke locatie: de zandsculpturen in Garderen! In een sprookjesachtige omgeving wandel je langs meer dan 200 beelden, voorzien van muziek en speciale effecten.

4.7 / 5 (10 beoordelingen)

  • 1 ticket voor Zandsculpturen Garderen, t.w.v. €14,50.
  • De voucher is geldig t/m 30 december 2024.

  • De tentoonstelling is uitgegroeid tot het grootste zandsculpturenevenement van Nederland!
  • Meer dan 200 beelden van zand, hout en beton beelden een thema uit.
  • In een sprookjesachtige omgeving wandel je langs de beelden, voorzien van muziek en speciale effecten.
  • Nieuw thema in 2024: Boeken! Krachtige verhalen worden zichtbaar van onder andere kinderboeken, literatuur en sprookjes.
  • Een bezoek aan Zandsculpturen Garderen heeft voor iedereen iets bijzonders in petto!

  • Let op! Vooraf reserveren via de website van Zandsculpturen Garderen is verplicht. Meer informatie vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
  • De voucher is geldig op maandag t/m zaterdag.
  • Let op! De voucher is niet geldig in de periode van 15 juli t/m 1 september 2024.
  • Je kunt voor kinderen van 6 t/m 12 jaar kindertickets aanschaffen bij de kassa voor €6,50 per ticket.
  • Naast de zandsculpturen is er ook nog de Beeldentuin (gratis toegankelijk) met daarbij ook een houtsculpturententoonstelling en horeca.
  • Het terrein is rolstoelvriendelijk.
  • Honden zijn welkom, mits aangelijnd.
  • Gratis parkeren!
Tickets bijkopen

Je kunt 5 tickets bijkopen

Voor deze veiling kun je 5 tickets bijkopen voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt. Je betaalt voor je bijgekochte ticket geen administratiekosten.

Zandsculpturen Garderen
Oude Barnevelderweg 5
3886PT Garderen

Zandsculpturen Garderen
Midden op de Veluwe bevindt zich een unieke locatie: de zandsculpturen in Garderen! Meer dan 200 beelden van zand, hout en beton beelden een thema uit. In een sprookjesachtige omgeving wandel je langs de beelden, voorzien van muziek en speciale effecten.

Thema 2024 "Boeken"
Stap binnen in een betoverende wereld waar de bladzijden van je favoriete boeken tot leven komen en je verbeelding vrij spel heeft! Bij Zandsculpturen Garderen op de prachtige Veluwe word je uitgenodigd om deel te nemen aan een onvergetelijke reis door de wereld van literatuur. De nieuwe tentoonstelling staat volledig in het teken van 'BOEKEN', een thema dat de kunstenaars heeft geïnspireerd om de meest adembenemende zandsculpturen te creëren.

Maar de tentoonstelling biedt meer dan alleen zandsculpturen. Wandel door het klaslokaal en leer de letters van het alfabet, duik in oude schoolboeken van rekenen, taal en aardrijkskunde en laat je verrassen door de diverse onderwerpen in de grote zandbibliotheek. Van reizen tot kunst & cultuur, van (non)fictie tot waargebeurde verhalen, van romans tot detectives, onze expositie heeft voor elk wat wils. Ook aan kinder- en stripboeken wordt volop aandacht besteed, waardoor zowel jong als oud ogen tekort zullen komen.

Beeldentuin
De zandsculpturen bevinden zich op een unieke locatie, temidden van de Beeldentuin in Garderen. In de Beeldentuin vind je beelden van Beton, brons, hout en andere materialen. Mooi om te bekijken of te kopen. Ook is hier het winkeldorp te vinden, een gezellig plein voor iedereen die zijn of haar hart wil ophalen aan de allermooiste tuin- en woondecoraties.

Horeca
Op het terrein zijn 2 horecapunten aanwezig voor een lekker kopje koffie of een complete lunch.

Er zijn voldoende gratis parkeergelegenheden. Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden.

Kijk voor meer informatie op de website van Zandsculpturen Garderen.

Tickets bijkopen

Je kunt 5 tickets bijkopen