Ticket voor Miniworld Rotterdam!
Geen administratiekosten☀️

Bezoek Miniworld Rotterdam, de grootste overdekte miniatuurwereld van Nederland! Ontdek indrukwekkende landschappen, iconische Rotterdamse gebouwen en een levendig treinnetwerk. Perfect voor een gezinsuitje vol met plezier!

Geen administratiekosten☀️

  • Ticket voor Miniworld Rotterdam (vanaf 12 jaar), t.w.v. €14,70.
  • Ticket voor Miniworld Rotterdam (3 t/m 11 jaar), t.w.v. €10,50.
  • De voucher is geldig t/m 30 september 2024.

  • Ontdek wereldstad Rotterdam in miniatuur, haar prachtige haven en omringend, typisch Nederlandse polder- en kustlandschappen.
  • De grootste overdekte miniatuurwereld van de Benelux!
  • Een wereld vol licht, beweging en geluid.
  • Ontdek op deze plattegrond alle highlights van Miniworld Rotterdam.
  • Met de speurtocht ontdek je de diepste geheimen van Rotterdam.
  • Familieattractie waar voor iedereen wat te beleven is.

  • Toegang: de voucher is je entreebewijs. Download de voucher op je smartphone of neem de voucher geprint mee naar Miniworld Rotterdam.
  • Kinderen t/m 11 jaar krijgen alleen toegang onder begeleiding van een volwassene.

Miniworld Rotterdam
Weena 745
3013 AL Rotterdam

Miniworld Rotterdam
Miniworld Rotterdam is een overdekte miniatuurwereld waar je urenlang kunt genieten van indrukwekkende miniatuurlandschappen en iconische Rotterdamse gebouwen. Met een gedetailleerd treinnetwerk dat door de hele miniatuurwereld loopt, is er altijd iets nieuws te ontdekken. Van de dynamische haven van Rotterdam tot pittoreske dorpjes en steden, elke hoek van Miniworld zit vol verrassingen.

Deze fascinerende attractie is perfect voor een gezinsuitje of een dagje uit met vrienden. De unieke wisseling van dag en nacht, waarbij duizenden lichtjes de miniatuurwereld magisch verlichten, maakt de ervaring nog specialer!

Kijk voor meer informatie op de website van Miniworld Rotterdam.

€ 11,50 € 14,70
22%
€ 3,20