Ticket voor BODY WORLDS in Brugge!

Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam bij BODY WORLDS in Brugge! Verken méér dan 200 échte menselijke lichamen die prachtig geprepareerd zijn. Een bijzondere tentoonstelling geschikt voor alle leeftijden!

  • Ticket voor BODY WORLDS in Brugge (vanaf 6 jaar), t.w.v. €19.
  • Gratis toegang voor kinderen t/m 5 jaar.
  • De voucher is geldig t/m 9 maart 2025.

  • Gevarieerde collectie met: volledige lichamen, organen, orgaanconfiguraties, transparante doorsnedes, bloedvatconfiguraties en diverse groeistadia.
  • Multimediadisplays helpen je bij het uitleggen van veel voorkomende gezondheidsthema’s en kwalen.
  • De interactieve "Anatomische spiegel" neemt jouw bewegingen over en toont jouw lichaam als een 3D plastinaat.
  • Een unieke kans om échte menselijke lichamen te zien.
  • De tentoonstelling biedt een educatief inzicht in de anatomie.
  • Ontdek de wonderen van voortplanting en de impact van een gezonde levensstijl.
  • Geschikt voor alle leeftijden!

  • Toegang: de voucher is je entreebewijs. Download de voucher op je smartphone of neem de voucher geprint mee naar BODY WORLDS in Brugge.
  • BODY WORLDS in Brugge is te zien t/m 9 maart 2025 en is dagelijks geopend van 10:00 uur tot 18:00 uur.
  • BODY WORLDS is toegankelijk voor mindervalide.

Site Oud Sint-Jan
Mariastraat 38
8000 Brugge

BODY WORLDS in Brugge
BODY WORLDS is van 3 mei 2024 t.e.m. 9 maart 2025 dagelijks te zien in de 19 de-eeuwse zalen van het voormalige stadsziekenhuis op site Oud Sint-Jan. Deze nieuwe tentoonstelling van BODY WORLDS toont een unieke collectie geplastineerde, echte menselijke lichamen. De expo wil een breed publiek informeren over de verschillende aspecten van het menselijk lichaam. Van de functies en ontwikkeling van het lichaam tot de invloed van ziektes en bepaalde levensstijlen. Tegelijkertijd belicht BODY WORLDS ook de complexiteit, veerkracht en kwetsbaarheid van het menselijk lichaam.

Al meer dan 55 miljoen bezoekers in 160 steden
BODY WORLDS maakt deel uit van de collectie BODY WORLDS tentoonstellingen, de populairste rondreizende tentoonstellingen ter wereld. Wereldwijd hebben de baanbrekende anatomische tentoonstellingen meer dan 55 miljoen bezoekers in 160 steden gefascineerd. Ze worden erkend als een geweldige kans om anatomie en gezondheid te begrijpen en meer waardering te krijgen voor wat het betekent om mens te zijn.

Bezoekers kunnen een uitgebreide collectie menselijke lichamen bewonderen die bewaard zijn gebleven door plastinatie, een baanbrekend conservatieproces uitgevonden door wetenschapper en anatoom dr. Gunther von Hagens. De tentoonstelling werd samengesteld door dr. Angelina Whalley, medebedenker en conceptueel ontwerper van BODY WORLDS. Het zal bezoekers van alle leeftijden - ook iedereen die de tentoonstelling al eerder heeft gezien - een nieuwe en fascinerende kijk op het menselijk lichaam bieden die je in geen enkel biologieboek vindt.

Kijk voor meer informatie op de website van BODY WORLDS Brugge.

€ 15

€ 19
21%
€ 4