4 tickets voor Royal Delft Museum!

Ontdek de wereld van Royal Delft bij het Royal Delft Museum. Ontmoet de makers van Delfs Blauw en bewonder de historische collectie. Naast klassieke stukken zie je in de collectie ook hedendaagse decoraties.

Delft, Zuid-Holland

t.w.v. € 56,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 4 tickets voor het Royal Delft Museum, t.w.v. € 56.
  • Je voucher is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Delft (Rotterdamseweg 196, 2628 AR).

  • Bewonder de historische collectie met Delfts Blauw van de 32 fabrieken uit de 17e en 18e eeuw.
  • Ontmoet de makers van Delfts Blauw.
  • Inclusief gratis audiotour ook is er een speciale kinderaudiotour beschikbaar.
  • In het monumentale pand en in de binnentuin zijn ook Bouwkeramische objecten te zien en met Cloisonné tegels beklede wanden.
  • Voor kinderen is er een speciale speurtocht verkrijgbaar voor € 1 en is geschikt voor kinderen t/m 10 jaar.
  • Leuk dagje uit voor het hele gezin!

  • Gratis toegang voor kinderen t/m 12 jaar.
  • De audiotour is beschikbaar in 8 talen: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Italiaans, Spaans, Japans en Chinees.
  • De kinderaudiotour is speciaal geschreven voor kinderen van 8 tot 12 jaar en is gratis aan de receptie verkrijgbaar.
  • Het Royal Delft Museum is volledig rolstoel toegankelijk, hulphonden zijn toegestaan.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Let op: het reserveren van een datum is verplicht!

Royal Delft Museum

Ontdek de wereld van Delfts Blauw bij het Royal Delft Museum! Ontmoet hier de makers van Delfts Blauw. De schilders, mallenmakers en pottenbakkers van Royal Delft maken hier sinds jaar en dag het iconische blauw uit Delft. Naast dit bijzondere productieproces ontdekt je de historische collectie met Delfts Blauw van de 32 fabrieken uit de 17e en 18e eeuw. Daarnaast vind je hier ook de collectie van Koning Willem III en de eigen fabrieksproductie van De Porceleyne Fles van 1653 tot heden. Denk hierbij niet alleen aan Delfts Blauw. Allerlei prachtige technieken in andere kleuren, zoals het Zwart Delft, Rood Cracquelé of het Nieuw Delfts met luster glazuren zijn te vinden in de collectie. In het monumentale pand en in de binnentuin zijn ook Bouwkeramische objecten te zien en met Cloisonné tegels beklede wanden.

Kijk voor meer informatie op de website van Royal Delft Museum.

Rotterdamseweg 196
2628 AR Delft