2 tickets voor Rembrandts Amsterdam Experience!

2.9 / 5 (9 beoordelingen)

Beleef bij Rembrandts Amsterdam Experience het bijzondere leven van Rembrandt van Rijn, de meest beroemde schilder van Amsterdam. Tijdens deze ‘5D experience' stap je midden in het zeventiende-eeuwse Amsterdam.

2.9 / 5 (9 beoordelingen)

  • 2 tickets voor Rembrandts Amsterdam Experience, t.w.v. €25.
  • Je voucher is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Bekijk hier de 4-persoonsveiling van Rembrandts Amsterdam Experience.

  • Gloednieuwe 5D Experience aan het Leidseplein in Amsterdam!
  • Videoprojecties, muziek en speciale effecten nemen je mee op reis door de geschiedenis en het leven van Rembrandt.
  • Je wordt op een unieke manier meegenomen op een reis vol leuke weetjes over deze meesterschilder.
  • Waan je voor even in de 17e eeuw tijdens een bezoek aan het laatste atelier van Rembrandt.
  • Leer het verhaal achter een aantal van de meest beroemde schilderijen ter wereld.
  • Leuke culturele activiteit voor jong en oud!
  • Familie attractie voor het hele gezin, leerzaam, spannend en leuk!

  • Reserveren is niet nodig. Download de voucher op je smartphone of neem hem geprint mee naar de Rembrandts Amsterdam Experience.
  • De voorstelling duurt ongeveer 25 minuten, je kunt elk moment binnen komen lopen in het geselecteerde tijdsblok.
  • De voorstelling speelt in een taal naar keuze: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans, Russisch of Chinees.
Tickets bijkopen

Rembrandt Amsterdam Experience
Weteringschans 2
1017 SG Amsterdam

Bezoek nu deze gloednieuwe 5D Experience aan het Leidseplein in Amsterdam! In ongeveer 25 minuten maak je een spectaculaire digitale kunstbeleving mee over het leven van Rembrandt. Je wordt door middel van videoprojecties en speciale effecten volledig ondergedompeld in het Amsterdam van de 17e eeuw; het Amsterdam van Rembrandt.

Je stapt 350 jaar terug in de tijd en bezoekt een reconstructie van Rembrandt’s laatste, verloren gewaande atelier, waar hij zijn iconische ‘laatste werken’ maakte. Hier ontmoet je Rembrandt, zijn minnares Hendrickje, zoon Titus en dochter Cornelia. Je wordt meegenomen op een reis door het leven van de beroemdste schilder van Amsterdam.

Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden

Kijk voor meer informatie op website van Rembrandts Amsterdam Experience.