4 tickets voor Rembrandts Amsterdam Experience!

Beleef bij Rembrandts Amsterdam Experience het bijzondere leven van Rembrandt van Rijn, de meest beroemde schilder van Amsterdam. Tijdens deze ‘5D experience' die ongeveer 25 minuten duurt stap je midden in het zeventiende-eeuwse Amsterdam en ontdek je Rembrandt’s verloren en laatste atelier. Met videoprojecties, muziek, licht, geur en speciale effecten worden al je zintuigen geprikkeld.

Amsterdam, Noord-Holland

t.w.v. € 50,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 4 tickets voor Rembrandts Amsterdam Experience, t.w.v. € 50.
  • Entree voor 4 personen.
  • Je voucher is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Amsterdam (Weteringschans 2, 1017 SG).

  • Gloednieuwe 5D Experience aan het Leidseplein in Amsterdam!
  • Videoprojecties, muziek en speciale effecten nemen je mee op reis door de geschiedenis en het leven van Rembrandt.
  • Je wordt op een unieke manier meegenomen op een reis vol leuke weetjes over deze meesterschilder.
  • Waan je voor even in de 17e eeuw tijdens een bezoek aan het laatste atelier van Rembrandt.
  • Leer het verhaal achter een aantal van de meest beroemde schilderijen ter wereld.
  • Leuke culturele activiteit voor jong en oud!
  • Familie attractie voor het hele gezin, leerzaam, spannend en leuk!

  • Na je bezoek krijg je een oude kaart van Amsterdam in de 17e eeuw. Leg de route af en ontdek zelf de betekenisvolle plekken.
  • Het is belangrijk om 10 tot 5 minuten voor aanvang aanwezig te zijn, de voorstelling start namelijk automatisch.
  • De voorstelling duurt ongeveer 25 minuten.
  • De voorstelling speelt in een taal naar keuze: Nederlands, Engels, Duits of Frans.
  • Let op: er is geen toilet aanwezig.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Reserveren is niet verplicht, maar wordt wel geadviseerd. Meer informatie vind je op de voucher.

Rembrandts Amsterdam Experience

Bezoek nu deze gloednieuwe 5D Experience aan het Leidseplein in Amsterdam! In ongeveer 25 minuten maak je een spectaculaire digitale kunstbeleving mee over het leven van Rembrandt. Je wordt door middel van videoprojecties en speciale effecten volledig ondergedompeld in het Amsterdam van de 17e eeuw; het Amsterdam van Rembrandt.

Je stapt 350 jaar terug in de tijd en bezoekt een reconstructie van Rembrandt’s laatste, verloren gewaande atelier, waar hij zijn iconische ‘laatste werken’ maakte. Hier ontmoet je Rembrandt, zijn minnares Hendrickje, zoon Titus en dochter Cornelia. Je wordt meegenomen op een reis door het leven van de beroemdste schilder van Amsterdam.

Bezoek je Rembrandts Amsterdam, dan krijg je een oude kaart van Amsterdam zoals het eruit zag in de 17e eeuw. Met deze kaart kan je een route afleggen door de stad, waarbij je langs bekende plekken komt die een belangrijke rol hebben gespeeld in het leven van Rembrandt.

Rembrandts Amsterdam bevind zich aan de rand van het Leidseplein in Amsterdam centrum. Kom je met de auto? Parkeren kan bij parkeer garage Byzantium.

Kijk voor meer informatie op website van Rembrandts Amsterdam Experience.

Weteringschans 2
1017 SG Amsterdam