Populair

2 tickets voor Naturalis - Het beste museum van Europa!

Ga met het hele gezin op ontdekkingstocht bij Naturalis in Leiden! In de indrukwekkende museumzalen ontdek je meer over het vroegste leven op aarde, Nederland in de ijstijd en de oerkrachten van onze aarde. Je maakt kennis met de verrassendste versiertrucs van planten en dieren, staat oog in oog met een Afrikaanse olifant en natuurlijk T. rex Trix!

Leiden, Zuid-Holland

t.w.v. € 32,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor Naturalis t.w.v. € 32.
  • Geldig t/m 31 december 2021.
    Let op: Tickets zijn alleen geldig op doordeweekse dagen buiten schoolvakanties (van alle regio’s).
  • Locatie: Leiden -Darwinweg 2, 2333 CR.

  • Naturalis is verkozen tot Europees museum van 2021!
  • En heeft de BankGiro Loterij Museumprijs gewonnen voor de zaal LiveScience.
  • Het prachtige gebouw is fonkelnieuw en geopend in 2019.
  • Een bezoek aan Naturalis is een combinatie van zien, doen en beleven.
  • Leuk voor jong en oud!
  • 8 prachtige tentoonstellingszalen.
  • Veel extra activiteiten, kijk in de agenda op naturalis.nl op de dag van jouw bezoek.
  • Hoge waardering van bezoekers voor de coronamaatregelen.

  • Tickets zijn alleen geldig op doordeweekse dagen buiten schoolvakanties (van alle regio’s). De zomervakantie loopt van 10 juli t/m 5 september. De herfstvakantie van 16 t/m 31 oktober en de kerstvakantie van 25 december t/m 9 januari 2022.
  • Voor de tijdelijke tentoonstelling Van Onschatbare Waarde geldt een supplement. De tickets via Ticketveiling zijn hier niet voor geldig.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Je voucher(s) is je betaalbewijs. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • Met de vouchercode die je van Ticketveiling ontvangt moet je nog een ticket met aanvangstijd reserveren.
  • Er is een beperkte beschikbaarheid per dag, reserveer dus tijdig je tickets. Bekijk hier de kalender voor de beschikbaarheid waarop je de tickets wilt gebruiken.
  • Iedere voucher kan slechts één keer verzilverd worden op tickets.naturalis.nl. Per voucher moet het hele ticketproces doorlopen worden. Op de voucher vind je meer informatie hoe je de reservering moet maken.
  • Het geboekte ticket is alleen geldig op de geboekte datum.
  • Deze actie is niet geldig in combinatie met andere kortingsacties.
  • Vouchers kunnen niet ingewisseld worden tegen contant geld of andere waarde compensatie.
  • Er is geen restitutie mogelijk op reeds aangeschafte Naturalis tickets.

Naturalis

Het leven van nu en het leven van vroeger; je leert er meer over in museum Naturalis. Kom en ga zelf op ontdekking in het prachtige nieuwe gebouw in Leiden.

In zaal Leven zie je honderden verschillende dieren bij elkaar. In zaal Aarde ontdek je hoe onze eigen planeet al die dieren flink op kan schudden. En in De ijstijd en De Dinotijd reis je door de lang vervlogen tijden van de grootste dieren die er ooit over de planeet rondkropen, liepen, sprongen en vlogen.

In De Verleiding ontdek je hoe nieuw leven allemaal kan ontstaan, en in De Dood, de zaal ernaast, leer je hoe datzelfde leven eindigt… En het begin kan zijn van ander, nieuwe leven.

Op de begane grond vind je de zaal LiveScience, de etalage van Naturalis. Hier ervaar je het werk achter de schermen. En ontmoet je onze onderzoekers en collectiebeheerders, zodat je kunt zien en ervaren wat er bij hun werk komt kijken. Neem bijvoorbeeld eens een kijkje in het Dinolab!

Download de Naturalis Museumapp

Wist je dat een maanvis driehonderd miljoen eitjes per keer kan leggen? En dat het jong van een komodovaraan zich verstopt in een boom om niet opgegeten te worden? Bekijk ze in Naturalis en ontdek er nog meer over in de museumapp. Met de speciale tours bekijk je het museum met andere ogen! Download de app via Google Play of de App Store.

Naturalis heeft twee ingangen: Darwinweg 2 en Mendelweg 2. Bij de ingang aan de Mendelwegzijde is het parkeerterrein en de fietsenstalling. Je kunt bij Naturalis parkeren voor €7,50 per dag (tot 17.30 uur). Naturalis is goed te bereiken met het openbaar vervoer: het museum ligt op loopafstand van treinstation Leiden Centraal. Neem de uitgang LUMC-zijde. De looproute is duidelijk aangegeven vanaf het station.

Kijk voor meer informatie op de website van Naturalis.

Darwinweg 2
2333 CR Leiden